664 277 677
  sklep@arenagry.pl
  0 0,00 zł

Przy każdym zakupie w naszym sklepie proponujemy punkty w programie lojalnościowym, które kumulowane są na koncie klienta. W każdym momencie klient może skorzystać z posiadanych punktów i zamienić je na rabat obniżając cenę zakupionych produktów. W karcie towaru widoczna jest informacja, ile punktów zostanie przyznanych i jaką mają wartość pieniężną.

MOŻNA BY DODAC TAK JAK MA BODYPAK

OBLICZ WYSOKOSC RABATU

NAJCZĘSCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

JAK MOGĘ WYMIENIĆ PUNKTY NA KUPON RABATOWY?

 

Po zalogowaniu się, w zakładce MOJE KONTO należy kliknąć w zakładkę MOJE PUNKTY LOJALNOŚCIOWE. Zobaczysz tam dostępne punkty, które po kliknięciu w przycisk PRZEKSZTAŁĆ MOJE PUNKTY NA VOUCHERKUPON RABATOWY będzie widoczny poniżej zestawienia punktów oraz w koszyku podczas składania zamówienia.

Jeżeli napotkałeś problemy z wymianą punktów - skontaktuj się z nami.

GDZIE MOGĘ SPRAWDZIĆ ILE MAM PUNKTÓW LOJALNOŚCIOWYCH?

 

Po zalogowaniu się, w zakładce MOJE KONTO należy kliknąć w zakładkę MOJE PUNKTY LOJALNOŚCIOWE.

JAK UŻYĆ KUPON RABATOWY?

 

Aby skorzystać z KUPONU RABATOWEGO należy wpisać otrzymany kod w polu KOD RABATOWY przy składaniu zamówienia. Kwota zostanie odjęta od wartości zamówienia.

Jeżeli napotkałeś problemy z wykorzystaniem KUPONU RABATOWEGO - skontaktuj się z nami.

JAK DŁUGO SĄ WAŻNE PUNKTY LOJALNOŚCIOWE?

 

Punkty Lojalnościowe są ważne przez 90 DNI od ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA. Jeżeli Twoje Punkty straciły ważność - skontaktuj się z nami.

 

Tutaj trzeba by odpowiednio zedytowac do naszego sklepu, żeby tak wyjasnic gdzie po prostu może podgladnac, ja bym nie dawal waznosci tych punktów.


Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).