Jesteś na: Strona głównaTowar WORMS REVOLUTION EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę

WORMS REVOLUTION EN

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
WORMS REVOLUTION_PS3_N_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
119.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Szczegóły

Kolejna część popularnej serii strategii turowych z udziałem uzbrojonych po zęby małych robaków. Tytuł nawiązuje do pierwszych gier z robaczego cyklu i w przeciwieństwie do kilku poprzednich, trójwymiarowych Wormsów, proponuje rozgrywkę na klasycznych zasadach z kamerą umiejscowioną z boku miejsca akcji (jak w grach 2D). Grę opracowało studio Team 17.

 


Ponownie jesteśmy świadkami efektownych starć pomiędzy drużynami złożonymi z bojowo do siebie nastawionych robaków. Wzorem poprzednich tytułów z serii, rozgrywka przebiega w turach. Gracze mają określony limit czasu, aby przemieścić postać, a potem wykonać akcję ofensywną przeciwko robakom konkurencyjnej drużyny.

 


Deweloper oddał do dyspozycji pokaźny arsenał środków zagłady. Robale mogą korzystać z różnego rodzaju broni palnych, wyrzutni rakiet i granatów, nie zabrakło także kultowych dla fanów serii Świętych Granatów Ręcznych czy zdalnie sterowanych Super Owiec. Do tego arsenału dochodzą także pożyteczne narzędzia – lina, spadochron czy palnik. W Revolution pojawia się parę nowych typów oręża – chociażby telekineza, pistolet na wodę czy Boggy-B.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa ANGIELSKA
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne