Jesteś na: Strona głównaTowar Wolfenstein EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

Wolfenstein EN

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
WOLFENSTEIN_PS3_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
39.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Komentarze

Gra Wolfenstein to już czwarta odsłona serii gier opowiadających o wojnie. Za grę po raz kolejny odpowiedzialne jest, doświadczone w temacie gier FPS studio Raven Software, które po raz kolejny stworzyło całkiem grywalną pierwszoosobową strzelaninę, opowiadającą o walce z Niemcami. Fabułą Wolfenstein przenosi gracza do roku 1943. Obecna sytuacja pozwala stwierdzić iż Aliantom udało się opanować sytuację na wojennym forcie, choć naziści nie chcąc się poddać nadal usiłują przejąć władzę nad światem. 

 

 

Naziści pracując pod wodzą Heinricha Himmlera starają się stworzyć potężną broń o nazwie Black Sun. Ma ona za zadanie pomóc w przejęciu całkowitej władzy nad światem. Oczywiście Wolfenstein nie opowiada o prawdziwych wydarzeniach, dlatego zetniemy się w grze z elementami dość nieprawdopodobnymi. Często na drodze staną nam przerażające potwory, a my do wykorzystania oprócz klasycznych, rzeczywiście istniejących w tamtym okresie broni jakimi są MP40, Kar98, będziemy mogli wykorzystać również pistolet Tesli, działa cząsteczkowe, a nawet pole siłowe, które otaczając nas będzie w stanie spowolnić czas. Jednak nadal nie zmienia to faktu, że toczenie walk z nazistami na terenie fikcyjnego miasta Isenstadt, będzie naprawdę przyjemne.

 

 

Blazkowicz – protagonista, którym przyjdzie nam sterować w grze Wolfenstein, będzie musiał zmierzyć się z ogromną ilością nazistów. Twórcy zaimplementowali do gry sztuczną inteligencję na wysokim poziomie, dzięki czemu rozgrywka nie będzie tak łatwa, a sterowani za pomocą zaawansowanych algorytmów wrogowie, niejednokrotnie zaskoczą każdego gracza. Potężni bossowie oraz potwory wprowadzą do gry nutkę grozy, więc śmiało będzie można cieszyć się niepowtarzalną rozgrywką.

 

Zobacz wideo:

 


dodaj komentarz »
Qrczak | data: 2016-09-01 10:03 | Ocena: 5
Rozwałka nazistów
Uwielbiam całą serię WOLFENSTEIN 5/5
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne