Jesteś na: Strona głównaTowar WIPEOUT HD EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

WIPEOUT HD EN

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
WIPEOUT HD_PS3_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
39.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Komentarze

Wipeout HD jest kolejną odsłoną jednej z najpopularniejszej serii futurystycznych gier wyścigowych. Cykl ten zapoczątkowany został jeszcze na pierwszej generacji konsoli PlayStation. Kolejne tytuły trafiały na różne platformy sprzętowe firmy Sony, między innymi handhelda PSP. Opisywana ścigałka jest pierwszym produktem z tej serii, który zdecydowano się przygotować wyłącznie z myślą o posiadaczach PlayStation 3. Oznacza to oczywiście wyjątkowo szczegółową grafikę. Nie zrezygnowano też z pozostałych szczególnych cech tej serii, między innymi poczucia ogromnych prędkości, z którymi przemieszczają się nowocześnie zaprojektowane i unoszące się nad trasą maszyny.

 


Jednym z głównych atutów omawianej gry wyścigowej są oczywiście bardzo ciekawie zaprojektowane trasy, na których rozgrywane są wyścigi. Tory wypełnione są bardzo ciasnymi zakrętami, czy też licznymi skoczniami, które należy pokonywać z zachowaniem dużej ostrożności. Podobnie jak w przypadku wcześniej wydanych tytułów z serii Wipeout, możemy także liczyć na to, iż każda z tras w pewnym momencie rozgałęzi się, przy czym jeden z wariantów oferuje prostszą, a drugi trudniejszą drogą do celu. Tory zloaklizowano głównie wewnątrz nowoczesnych fabryk, czy wokół futurystycznych miast. W ramach ciekawostki warto też dodać, iż niektóre z zawartych tras pojawiały się już w poprzednich odsłonach cyklu Wipeout. Mowa tu między innymi o torze Chenghou Project, znanym z gry Wipeout Pure.

 


Do naszej dyspozycji oddano kilkanaście środków transportu. Futurystyczne poduszkowce różnią się pomiędzy sobą nie tylko wyglądem, ale i parametrami. Niektóre maszyny lepiej sprawdzają się na odcinkach z dużą ilością prostych, inne stworzono z myślą o pokonywaniu ciasnych zakrętów. W grze nie zabrakło też oczywiście różnorakich środków zagłady, niezbędnych do eliminowania konkurentów. Mowa tu między innymi o działkach maszynowych, laserach, czy rakietach. Możemy także zbierać tarcze i turbodoładowania. Ponadto na trasie znajdują się znane z innych gier z tej serii charakterystyczne strefy. Najeżdżając na nie, możemy na przykład spowodować, iż sterowany bolid zdecydowanie przyśpieszy.

 

Zobacz wideo:

 


dodaj komentarz »
Paweł B. | data: 2016-08-31 08:20 | Ocena: 5
:)
Pierwsza gra jaką odpaliłem na swoim PS3 i mam sentyment do tej gry. Przegrałem w nią wiele godzin i nigdy mi się nie znudziła, świetny zabijacz czasu i niewymagająca gra, która wciąga.
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne