Jesteś na: Strona głównaTowar WHITE KNIGHT CHRONICLES 2 EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

WHITE KNIGHT CHRONICLES 2 EN

Wydawca:
Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
WHITE KNIGHT CHRONICLES 2_PS3_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
79.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Szczegóły

White Knight Chronicles: Awakening of Light and Darkness jest sequelem nieźle przyjętej gry cRPG autorstwa Level 5. Wcześniej studio to odpowiedzialne było za tak udane produkcje jak Dragon Quest VIII czy Dark Cloud.

 


Gra kontynuuje wydarzenia znane z poprzedniczki. Po raz kolejny najważniejszą postacią jest Leonard, który zawarł umowę z jednym z pięciu olbrzymich rycerzy władającym specjalnymi mocami. Bohater toczy walkę z ludźmi, którzy zamierzają przejąć kontrolę nad całą piątką wojowników, w międzyczasie odkrywa też tajemnicę kryjącą się za wielką wojną mającą miejsce 10.000 lat temu. Wydarzenia rozgrywają się na większą skalę niż w poprzedniej części. Leonardowi towarzyszy kilku kompanów, a wśród nich po raz kolejny znajduje się postać stworzona przez nas.

 


Mechanika rozgrywki prezentuje się podobnie jak w pierwowzorze. Atakując adwersarzy nie przenosimy się więc na odrębny ekran batalii, a zamiast tego potyczki rozgrywają się po prostu w miejscu, gdzie spotykamy widocznych na ekranie wrogów. Podczas konfrontacji możemy poruszać się daną postacią, ale poszczególne umiejętności wybieramy z listy komend. W stosunku do poprzednika, liczba umiejętności powiększyła się, a niektóre już znane zostały odpowiednio zbalansowane. W czasie walki kontrolujemy wprawdzie tylko jedną postać, ale reszta wcale nie stoi w miejscu, tylko czynnie nam pomaga. W krytycznych momentach w dalszym ciągu możemy skorzystać z transformacji w wielkiego rycerza.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa ANGIELSKA
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne