Jesteś na: Strona głównaTowar UNTIL DAWN PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę

UNTIL DAWN PL

Platforma:
PS4
Stan:
Kod towaru:
UNTIL DAWN_PS4_U_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
69.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Until Dawn jest grą przygodową, bazującą na dorobku kina grozy klasy B. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Supermassive Games, które przyczyniło się do powstania takich gier jak: Tumble czy Doctor Who: The Ethernity Clock. Głównymi bohaterami są nastolatkowie, którzy w wyniku niefortunnych zdarzeń zostają uwięzieni w górskiej miejscowości. Przyjeżdżają do niej równo rok od czasu zaginięcia ich przyjaciółki. Bardzo szybko okazuje się, że wyjazd do tego miejsca nie był najlepszym pomysłem, a cała grupa staje przed śmiertelnym niebezpieczeństwem. 

   
 
Wydarzenia oglądać będziemy z perspektywy kilku osób. Dzięki temu narracja poprowadzona jest na wielu płaszczyznach i z różnych perspektyw. W trakcie rozgrywki gracz będzie musiał podejmować ważne decyzje, które będą miały wpływ na to jak potoczą się dalsze losy bohaterów. Twórcy zadbali o to, aby gra mogła zakończyć się zupełnie inaczej w zależności od decyzji. System ten został nazwany Efektem Motyla – w nawiązaniu do teorii mówiącej o tym, że podmuch skrzydeł owada jest w stanie dokonać wielkich zniszczeń w odpowiednich okolicznościach.
 
 
Gra Unitl Dawn podchodzi do kwestii wyborów w niezwykle konsekwentny sposób. Jeden błąd gracza będzie oznaczał zakończenie życia jednej z osób. Twórcy chwalą się, że możliwe jest zakończenie, w którym wszyscy z grupy umierają, jak również takie, gdzie wszyscy pozostaną żywi. Kontrola nad rozgrywką została w całości przełożona na gracza. Gra napędzana jest przez silnik, który wykorzystany został również w grze Killzone: Shadow Fall.
 
Zobacz wideo:
 
 
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne