Jesteś na: Strona głównaTowar TV SUPERSTARS EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

TV SUPERSTARS EN

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
TV SUPERSTARS_PS3_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
29.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

TV Superstars jest grą przeznaczoną z myślą o kontrolerach PlayStation Move – oznacza to, że nie zagramy w nią przy użyciu standardowego pada. Bierzemy udział w szeregu konkurencji gdzie musimy wykazać się wyjątkową zręcznością i umiejętnościami manualnymi.

 


Wszystkie zadania zostały podzielone na pięć typów odpowiadających poszczególnym programom telewizyjnym, w których przyjdzie nam wystąpić. Zaczynając od sportowej części Let’s Get Physical, przez kulinarne Big Beat Kitchen, aż po opierające się na modzie Frockstar, gdzie przebierzemy naszą postać w wybrane ciuszki. W tym ostatnim przypadku musimy na przykład popisać się dobrą pamięcią, zapamiętując wybrane zestawy strojów by następnie móc samemu je wybrać z bogatej palety ubiorów.

 


Na początek warto jednak stworzyć swoją własną postać, która przy odrobinie wysiłku może być łudząco podobna do nas. Wszystko dzięki specjalnym możliwościom edytora oraz opcji robienia sobie zdjęć i nałożenia gotowego dzieła na cyfrowy model. Program zapamiętuje nasz wizerunek i konwertuje go do realnego świata w taki sposób, by w jak największym stopniu odpowiadał on naszemu rzeczywistemu wyglądowi.

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne