Jesteś na: Strona głównaTowar Tomb Raider: Anniversary EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

Tomb Raider: Anniversary EN

Platforma:
PS2
Stan:
Kod towaru:
TOMB RAIDER ANNIVERSARY_PS2_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
39.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Tomb Raider Anniversary to produkcja szczególna, ponieważ będąca remakiem pierwszej gry z serii. Po dziesięciu latach od ukazania się produkcji firma Eidos postanowiła zrobić prezent dla największych miłośników serii. Wyprodukowaniem tego tytułu zajęła się firma Crystal Dynamics. Gra nie jest więc pełnoprawną odsłoną, a jedynie przeniesieniem historii do bardziej nowoczesnej oprawy audio-wizualnej. Silnik wykorzystany do stworzenia gry pochodzi z Tomb Raider: Legend – na potrzeby gry został on poprawiony, aby mógł radzić sobie z wyświetlaniem bardziej otwartych poziomów.

 

 

W grze przyjdzie nam zwiedzić cztery większe lokacje. W miarę w postępów w grze będziemy mogli zwiedzać takie państwa jak Peru, Grecję, Egipt, aby na końcu dotrzeć do Zaginionego miasta. Oprócz tego ponownie będziemy mogli powrócić do rezydencji Croftów, gdzie będziemy mogli odkryć niespodzianki przygotowane przez twórców gry. Mimo, że gra jest remakiem to nie odbyło się bez kilku usprawnień. Zmianie uległa przede wszystkim mechanika i sterowanie – jest ono zbliżone do tego z Legend.

 


To, co zostało dobrze zachowane z pierwszej części jest klimat. Lara Croft znajduje się w opresjach sama, nie może liczyć na wsparcie innych osób. Nie będziemy mogli skontaktować się przez radio z towarzyszami, bo dokładnie tak samo było przed laty. Bardzo często lokacje przemierzać będziemy w ciszy, spotykają na swojej drodze tylko dzikie zwierzęta i przeciwników. Gra możliwa jest do nabycia w całości, jak również w postaci epizodów.

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne