Jesteś na: Strona głównaTowar Tom Clancy's Splinter Cell Trilogy EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

Tom Clancy's Splinter Cell Trilogy EN

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
SPLINTER CELL TRILOGY_PS3_N_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
59.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Splinter Cell Trilogy to przeróbka trzech pierwszych odsłon popularnego cyklu zręcznościówek opowiadających o przygodach agenta Sama Fishera. We wszystkich grach zestawu reguły zabawy są podobne. Wcielamy się w Sama Fishera, doświadczonego członka tajnej organizacji Third Echelon działającej na zlecenie amerykańskiego NSA (National Security Agency, czyli Narodowa Agencja Bezpieczeństwa).

 


Jest on wysyłany na misje wymagające największej precyzji i delikatności, w których nieprzyjaciel ma dowiedzieć się o wszystkim dopiero po fakcie. Fisher samotnie wkrada się na terytorium wroga i przez większość czasu pozostaje dla niego niewidoczny. Tak skuteczną infiltrację umożliwiają mu nowoczesne gadżety oraz wyjątkowa sprawność fizyczna. Przez większość zabawy obserwujemy akcję zza pleców bohatera. Cały czas kryjemy się w cieniach i przemykamy z dala od wzroku patrolujących daną lokację strażników. Zabicie lub ogłuszenie wroga jest ostatecznością i również powinno zostać wykonane po cichu.

 


W skład zestawu wchodzą trzy odsłony cyklu. Akcja pierwszej z nich (Tom Clancy's Splinter Cell) toczy się w 2004 roku i wprowadza nas w mroczny świat organizacji Third Echelon. Sam Fisher dostaje zadanie wyjaśnienia sprawy zaginięcia gdzieś na terytorium Gruzji dwóch agentów CIA. Wkrótce okazuje się, że sytuacja w tym kraju jest znacznie poważniejsza. Światu grozi kolejna wojna i jej powstrzymanie spada oczywiście na nasze barki.

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne