Jesteś na: Strona głównaTowar Tom Clancy's H.A.W.X. PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

Tom Clancy's H.A.W.X. PL

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
HAWX_PS3_U_PL
Wersja językowa:
Oceń:4.00
Skomentuj
Ilość:
35.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Komentarze

Tom Clancy’s H.A.W.X. to zręcznościowa symulacja lotnicza, sygnowana nazwiskiem znanego amerykańskiego autora powieści sensacyjnych. Zasiadamy tu za sterami nowoczesnych myśliwców i uczestniczymy w podniebnych bataliach. Za wykonanie odpowiedzialny jest oddział korporacji Ubisoft Entertainment, umiejscowiony w Bukareszcie. Skupia on ludzi, którzy stworzyli popularną serię Blazing Angels – bardzo podobną pod względem mechaniki do H.A.W.X., ale traktującą o II Wojnie Światowej.

 


Historia z H.A.W.X. rozgrywa się w roku 2012, kiedy to prywatne korporacje militarne (zwane z angielska PMC) zaczynają odgrywać bardzo istotną rolę. Wzrost ich potęgi grozi wielkim międzynarodowym konfliktem zbrojnym. Nadchodzi świetny czas, żeby zasiąść w fotelu pilota i wkroczyć do akcji.

 


Developerzy zaimplementowali System Zwiększonego Realizmu (Enhanced Reality System – ERS). Dzięki niemu oglądamy trajektorię wystrzelonych pocisków, podglądamy mapę taktyczną oraz jesteśmy informowani o nadlatujących rakietach. Pozwala on również na sprawdzanie poziomu zniszczeń maszyny, wykrywanie stacji radarowych, a także wydawanie rozkazów skrzydłowym. Wszystko to zintegrowane jest z komputerem pokładowym każdego z ponad pięćdziesięciu dostępnych w grze samolotów.

 

Zobacz wideo:

 


dodaj komentarz »
Liberon | data: 2016-10-21 10:59 | Ocena: 4
Warto zagrać
Według mnie warto zagrać chociażby dla samej frajdy. Bardzo przyjemny model latania, dający duuużo satysfakcji.
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne