Jesteś na: Strona głównaTowar This War of Mine: The Little Ones PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
Xbox one
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

This War of Mine: The Little Ones PL

Platforma:
PS4
Stan:
Kod towaru:
THIS WAR OF MINE LITTLE ONES_PS4_U_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
49.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

This War of Mine: The Little Ones jest jedną z najbardziej oryginalnych gier wojennych i survivalowych jakie kiedykolwiek powstały. Nie wcielamy się w postać żołnierza, a cywilów próbujących przeżyć w mieście, gdzie toczą się działania zbrojne. Gra została wyprodukowana przez polskie studio 11 Bit Studios i wydana przez firmę Deep Silver.
Gracz uzyskuje kontrolę nad niewielką grupką cywili, którzy znaleźli się w samym celi działań wojennych. Ich celem jest przeżycie za wszelką cenę w oblężonym mieście. Przetrwać mogą tylko najsilniejszy, stąd nie ominą nas trudne decyzje moralne. Szansę na przeżycie stwarza kryjówka, której to ulepszanie jest zadaniem gracza. Twórcy zadbali o zapewnienie rozbudowanego systemy wytwarzania przedmiotów. Mamy możliwość skonstruowania elementów wyposażenia, narzędzi oraz innych przedmiotów. Wyjście na ulice miasta jest możliwe wyłącznie pod osłoną nocy. To właśnie wtedy jest najlepszy moment na organizację wybrany i uzbieranie wszystkich niezbędnych przedmiotów.
Gra nastawiona jest na podejmowanie trudnych decyzji moralnych. Gracz co i rusz będzie musiał podejmować trudne decyzje, które będą mogły zaważyć o losie całej grupki ocalałych. Wybory mają znaczenie i swoje konsekwencje. Oddziałują one na kondycję fizyczną oraz psychiczną kierowanych postaci. This War of Mine: The Little Ones jest rozszerzeniem podstawowej wersji gry. W tym przypadku nowością jest wprowadzenie do rozgrywki dzieci – dodaje to grze nowego wydźwięku oraz większego dramatyzmu i powagi sytuacji.

Zobacz wideo:
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne