Jesteś na: Strona głównaTowar The Godfather PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

The Godfather PL

Wydawca:
Platforma:
PS2
Stan:
Kod towaru:
THE GODFATHER_PS2_U_PL
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
35.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Komentarze

Najwyższy czas zakończyć karierę przeciętnego złodziejaszka i zająć się poważniejszymi sprawami. Najsłynniejsza rodzina mafijna w Stanach Zjednoczonych z otwartymi ramionami przyjmuje Cię w swoje szeregi i pozwala na wykonywanie o wiele bardziej niebezpiecznej, ale też lepiej płatnej roboty. Jeśli się wykażesz, wkrótce awansujesz w przestępczej hierarchii i zyskasz należyty respekt. Rozegraj dobrze wszystkie karty a kto wie, może zostaniesz następnym Donem?

 


The Godfather to gra akcji, która nawiązuje do słynnej książki Maria Puzo, a także filmu, wyreżyserowanego w 1972 roku przez Francisa Forda Coppolę. Jako najniższy w hierarchii żołnierz rodziny Don Corleone, będziesz wykonywał specjalne zadania zlecane przez swoich zwierzchników i powoli piął się na szczyt. Strzelaniny, napady na bank, pościgi – to wszystko widziałeś już wcześniej, zarówno w popularnej serii Grand Theft Auto, jak i Mafia: The City of the Lost Heaven. Ale nigdy dotąd, otoczka towarzysząca fabule i właściwym zmaganiom nie była tak elitarna.

 


Akcja gry rozgrywa się w Nowym Jorku na przełomie lat czterdziestych i pięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Dzięki nieliniowemu charakterowi rozgrywki, będziesz mógł wykonać według własnego uznania szereg misji żywcem wyjętych z filmu, a także całkowicie nowych. Wszystkie główne postacie występujące w grze, mają swoich wizualnych odpowiedników w obrazie Coppoli. Aby jeszcze lepiej zadbać o specyficzny klimat tej produkcji, autorzy The Godfather nakłonili do nagrania dialogów aktorów grających w filmie (m.in. Marlon Brando, James Caan, czy Robert Duvall).

 

Zobacz wideo:

 


dodaj komentarz »
Wiktor Olmach | data: 2016-07-15 09:59 | Ocena: 5
Ojciec Chrzestny
Egranizacja mojego ulubionego filmu. Według mnie bardzo udana :)
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne