Jesteś na: Strona głównaTowar Terraria EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
PS4PS3
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

Terraria EN

Wydawca:
Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
TERRARIA_X360_N_EN
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
99.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Komentarze

TERRARIA to zręcznościowa platformówka z otwartym światem oraz elementami RPG. Została wyprodukowana przez studio Re-Logic. Ze względu na mechanikę rozgrywki oraz podobieństwa często jest utożsamiana z Minecraftem. Zadaniem gracza będzie poradzenie sobie w zupełnie obcym świecie. W tym celu będziemy mogli wykorzystywać liczne narzędzia, a przede wszystkim własną pomysłowość.

 

 

Początkowo gracz będzie miał do dyspozycji jedynie najbardziej podstawowe narzędzia – prosty topór, kilof oraz miedziany miecz. W czasie rozgrywki będziemy zbierali i pozyskiwali niezbędne surowce, które pozwolą na wybudowanie schronienia na czas nocy. W tym czasie gracz atakowany jest przez liczne potwory, przed którymi musi się obronić. Gra posiada ogromne możliwości, a każda rozgrywka jest inna, ponieważ zależna jest od woli wyobraźni graczy.

 

 

Podobnie jak w Minecrafcie świat jest generowany losowo. Rozgrywka nigdy nie jest taka sama i za każdym razem musimy dostosować się do zupełnie nowej sytuacji. Twórcy zadbali o możliwość craftingu, czyli wytwarzania przedmiotów. Dzięki temu jesteśmy w stanie wznosić nie tylko budowle, ale również wytwarzać ekwipunek, a w tym broń. Gra posiada wieloosobowe tryby rozgrywki więc do świata Terrarii możemy przenieść się również ze znajomymi.

 

Zobacz wideo:

 


dodaj komentarz »
Jack95 | data: 2016-10-06 15:49 | Ocena: 5
Minecraft w 2D
Według mnie gra lepsza i ciekawsza od Minecrafta!
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne