Jesteś na: Strona głównaTowar TEKKEN DARK RESURRECTION EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

TEKKEN DARK RESURRECTION EN

Wydawca:
Platforma:
PSP
Stan:
Kod towaru:
TEKKEN DARK RESURRECTION_PSP_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
19.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Szczegóły

Tekken: Dark Resurrection na PSP to kolejna odsłona legendarnej serii bijatyk, za stworzenie której odpowiedzialna jest firma Namco. Pierwowzorem dla kieszonkowego wydania była specjalna edycja Tekken 5, dostępna tylko na automatach.

 

 

Do naszej dyspozycji oddano aż trzydziestu pięciu wojowników (powrócił między innymi znany i lubiany Armor King oraz Eddy Gordo), a z dwójką z nich spotykamy się po raz pierwszy. Dragunov to Rosjanin walczący w stylu Sambo Wrestling, a szesnastoletnia Lilu, postać łatwa do opanowania nawet dla początkujących graczy, reprezentuje tzw. street style. Możliwości starych postaci zostały lepiej wyważone, a sam system walki nie zmienił się w stosunku do poprzednich odsłon serii.

 

 

Oprócz znanych z poprzednich części trybów (m.in. time attack, practice), na specjalną uwagę zasługują dodatkowe mini-gry oraz tryb multiplayer. Również w wersji przenośnej Tekken najlepszej rozrywki dostarcza podczas walki z żywym przeciwnikiem, a na PSP opcja ta jest dostępna dzięki użyciu bezprzewodowego połączenia Wi-Fi.

 

Zobacz wideo:


wersja językowa ANGIELSKA
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne