Jesteś na: Strona głównaTowar SUPREMACY MMA EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

SUPREMACY MMA EN

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
SUPREMACY MMA_PS3_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
39.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Szczegóły

Komentarze

Brutalna gra sportowa poświecona mieszanym sztukom walk autorstwa Kung Fu Factory. Studio to założone zostało przez weteranów gatunku, którzy pracowali m.in. nad The Warriors, Mortal Kombat: Armageddon, Scarface oraz przede wszystkim przy UFC Undisputed 2009 oraz Ultimate Fighting Championship. Ta ostatnia wydana została na Dreamcasta i była pierwszą grą tego typu.

 


W Supremacy MMA starcia toczą na oktagonie, czyli zamkniętym ringu. Naprzeciw siebie staje dwóch zawodników, którzy do pokonania przeciwnika mogą używać technik zaczerpniętych z dowolnych stylów walki. Dzięki różnorodności technik pojedynki są bardzo rozbudowane i dynamiczne, umożliwiając walkę w stójce, w klinczu oraz w parterze. Gra nie posiada oficjalnych licencji żadnej ligi MMA, więc wszystkie postacie i lokacje zostały stworzone od zera przez dewelopera.

 


Twórcy postawili na realizm, jednocześnie czyniąc grę szybszą i bardziej brutalną niż produkty konkurencji. W ten sposób uzyskano atmosferę i styl rozgrywki, który przypomina to jak walki MMA wyglądały u początków istnienia tego sportu. Całość koncentruje się na umiejętnościach i technikach, a nie suchych statystykach zawodników.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa ANGIELSKA
dodaj komentarz »
mahmed | data: 2016-12-01 11:46 | Ocena: 5
mma
Dla milosnikow mieszanych sztuk walki pozycja obowiazkowa. Jedno z lepszych \"mordobic\" w ostatnich latach, czekam tylko na kolejna czesc lub tez na remastera na obecne konsole.
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne