Jesteś na: Strona głównaTowar STAR WARS THE FORCE UNLEASHED EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
Xbox 360
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

STAR WARS THE FORCE UNLEASHED EN

Wydawca:
Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
STAR WARS THE FORCE UNLEASHED_PS3_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
35.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Star Wars: The Force Unleashed jest grą, która osadzona jest w świecie Gwiezdnych Wojen. Wydarzenia mają miejsce pomiędzy starą a nową trylogią. Wcielamy się w postać ucznia Dartha Vadera – Mrocznego Lorda Sithów. Galaktyka pogrążona jest w nieustającej wojnie pomiędzy potężnym Imperium a garstką zawziętych Rebeliantów. Naszym zadaniem będzie rośnięcie w potęgę i poznawanie tajemnic Ciemnej Strony Mocy. W trakcie zabawy odwiedzimy wiele planet, które do tej pory nie były pokazane na wielkim ekranie np. planetę Wookiech.

 

 

Początkowo nasza postać będzie jedynie adeptem ciemnej strony. Dysponować będziemy mocno ograniczoną siłą i podstawowymi atakami. Nasze umiejętności posługiwania się mieczem świetlnym będę rozwijały się wraz z postępami poczynionymi w grze. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam zmierzyć się również z Rycerzami Jedi, którzy pozostali przy życiu po rozkazie 66. Z czasem będziemy mogli stać się potężnym Sithem, który będzie mógł konkurować z samym Vaderem lub Imperatorem.

 

 

W zależności od podejmowanych przez nas decyzji będziemy mogli zobaczyć różne zakończenia rozgrywki. Tylko jedno z nich jest kanoniczne i kontynuowane będzie w kolejnych grach z serii. Poza grą dla pojedynczego gracza, twórcy przygotowali rozgrywkę wieloosobową. Gra powstała na silniku Euphoria – dzięki czemu wygląda bardzo dobrze pod kątem audiowizualnym. Na uwagę zasługuje wiernie odzwierciedlona fizyka obiektów, która pozwala na lepszą zabawę z wykorzystaniem Mocy.

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne