Jesteś na: Strona głównaTowar Star Wars: Battlefront PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
PS4
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

Star Wars: Battlefront PL

Platforma:
PC
Stan:
Kod towaru:
STAR WARS BATTLEFRONT_PC_N_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
119.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Star Wars: Battlefront to trzecia część popularnej serii strzelanin, których akcja osadzona jest w świecie Gwiezdnych Wojen. Wyprodukowana została przez DICE – studio odpowiedzialne również za cykl Battlefield. Gra jest produkcją nastawioną na rozgrywki wieloosobowe, które można obserwować z pierwszej lub trzeciej osoby.

Gracz może wcielić się w postać opowiadającą się pod stronie Rebelii, jak również w szturmowca Imperium. W czasie rozgrywki będziemy mieli możliwość wcielenia się w postacie znane z dużego ekranu np. Luke'a Skywalkera, Dartha Vadera czy Hana Solo. Każda z dostępnych frakcji walczy o władzę nad dostępnymi lokacjami (możemy zwiedzić planety takie jak Hoth, Tatooine, Sullust czy księżyc Endor).

 

Gra przeznaczona jest dla wielu graczy – na jednej mapie może brać udział do 40 graczy. Pod względem mechaniki rozgrywki przypomina klasyczne strzelanki drużynowe. Ważnym elementem jest współpraca pomiędzy członkami swojego zespołu. Każda wybrana klasa ma unikalne umiejętności, które mogą przydać się na froncie. Twórcy zadbali o możliwość obsługiwania wielu pojazdów, które mogą przechylić szalę zwycięstwa na korzyść gracza. Do dyspozycji oddany został pokaźny arsenał broni.

Rozgrywki wieloosobowe są zróżnicowane, a to za pomocą wielu dostępnych trybów gry. Możemy rozgrywać walki powietrzne przy użyciu X-wingów oraz myśliwców TIE (Tryb Eskadra), odegrać typowy deatchmatch (Tryb Potyczka), walczyć o spadające kapsuły ratunkowe (Tryb Strefa zrzutu) oraz wiele innych.

Zobacz wideo:

Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne