Jesteś na: Strona głównaTowar SONIC SEGA ALL-STARS RACING EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

SONIC SEGA ALL-STARS RACING EN

Wydawca:
Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
SONIC SEGA ALL-STARS RACING_PS3_N_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
89.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Szczegóły

Sonic & Sega All-Stars Racing to zabawna gra wyścigowa stworzona na modłę nieśmiertelnej serii Mario Kart. Zamiast w wąsatego hydraulika i Donkey Konga wcielamy się tu jednak w Sonica, jego przyjaciół oraz bohaterów innych produkcji firmy SEGA.

 


Charakterystyczny Ponaddźwiękowy Jeż zostaje zatem wsadzony do równie szybkiego jak on bolidu i ściga się po barwnych torach w towarzystwie m.in. Tailsa, Amigo, małpki z Super Monkey Ball oraz Doktora Eggmana. Co ciekawe, pojazdy nie są ograniczone tylko do tych poruszających się na kołach (samochody i motory) – nasze kontrolery wprawiają w ruch także maszyny latające. Każdą z nich możemy oczywiście odpowiednio podrasować kupując i wygrywając nowe, lepsze części.

 


Twórcy stworzyli na potrzeby gry kilkadziesiąt zakręconych torów, w większości osadzonych oczywiście w krainach wzorowanych na światach znanych z gier SEGI. Ścigamy się zatem na terenie średniowiecznego zamku, w lasach deszczowych oraz potężnych metropoliach. W trakcie wyścigów zbieramy różnego rodzaju przedmioty zwiększające nasze umiejętności (chwilowe przyspieszenie, tarcza ochronna itp.), a także atakujemy przeciwników ciosami specjalnymi o nazwach: Super Sonic, Tails Tornado, czy Banana Blitz.

 

Zobacz wideo:

 


 


wersja językowa ANGIELSKA
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne