Jesteś na: Strona głównaTowar SINGULARITY EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
PS3
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

SINGULARITY EN

Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
SINGULARITY_X360_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
35.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Szczegóły

Komentarze

Singularity to gra akcji ukazana z perspektywy pierwszej osoby. Produkt został stworzony przez studio Raven Software, autorów serii Soldier of Fortune, Star Wars Jedi Knight, czwartego Quake’a oraz Wolfensteina.

 


Wcielamy się w żołnierza amerykańskich sił specjalnych, który został wysłany na misję zbadania tajemniczej postsowieckiej wyspy. Po niefortunnym lądowaniu okazuje się, że miejscem targają dziwne siły, przerzucające je wciąż w czasie pomiędzy latami 60-tymi XX wieku i teraźniejszością. Naszym zadaniem jest rozwikłanie zagadki nieudanego eksperymentu, który miał zmienić oblicze Zimnej Wojny i zmierzenie się z konkurencją, pragnącą przejąć kontrolę nad potężnymi właściwościami pierwiastka E99.

 


Najważniejszym elementem Singularity jest urządzenie Time Device Machine, które otrzymujemy już na początku zabawy. Za jego pomocą możemy niejako odmładzać lub postarzać przedmioty oraz przeciwników. Zadziwiająca technologia potrafi przykładowo przywrócić skorodowany most lub beczkę do świetności w mgnieniu oka lub spowodować nagłe zestarzenie się przeciwnika. Time Device Machine pozwala rozwiązać mnóstwo ciekawych zagadek i łamigłówek oraz podejrzeć zapisane w wielu miejscach informacje. Cofając czas odczytujemy przykładowo kasety magnetofonowe lub zniszczone dokumenty.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa ANGIELSKA
dodaj komentarz »
Kubon | data: 2016-12-01 11:38 | Ocena: 5
Singularity
Bardzo fajna gra, ale niestety niedoceniona przez graczy. Teraz jak cena jest taka niska to warto kupić, bo naprawdę rozgrywka lepsza niż w dzisiejszych produkcjach.
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne