Jesteś na: Strona głównaTowar Shaun White Snowboarding EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

Shaun White Snowboarding EN

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
SHAUN WHITE SNOWBOARDING_PS3_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
39.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Komentarze

Shaun White Snowboarding jest grą sportową, która pozwala graczowi wcielić się w postać profesjonalnego snowboardzisty. Gra została przygotowana przez studio Ubisoft Entertainment, które w odróżnieniu od innych deweloperów postawiło tym razem na realizm oraz wierne odwzorowanie techniki jazdy na desce. Nie jest to więc gra, w której chodzi przede wszystkim o pokonywanie stoków w jak najkrótszym czasie, ale również o mądre planowanie trasy.

 

 

Jest to tym bardziej istotne, że twórcy zadbali o to, aby gracz mógł dowolnie przemieszczać się po stokach górskich. W trakcie rozgrywki możliwe jest wybranie miejsca skąd zaczniemy, jak również to jaką trasę wybierzemy. Nasze wybory będą zasadnicze w kwestii tego czy uda się nam bezpiecznie zjechać na dół. Na stokach nie będziemy jedyną osobą, która w tym czasie będzie z nich korzystać. Dzięki podłączeniu do sieci gra jest w stanie uzupełnić obszar innymi prawdziwymi graczami (do 32 osób).

 

 

Gra jest symulatorem, który w wierny sposób oddaje to w jaki sposób odbywa się poruszanie na desce snowboardowej. Ważnym aspektem rozgrywki jest więc fizyka, z którą trzeba się liczyć w czasie wybierania trasy. Duże znaczenie ma też przygotowanie oraz wyposażenie, z którego będziemy korzystać. W miarę postępów w grze będziemy zdobywać lepszy ekwipunek: ubrania, deski, gadżety.

 

Zobacz wideo:

 


dodaj komentarz »
Tony_X | data: 2016-09-02 15:04 | Ocena: 5
Snowboard!
Zima się powoli zbliża więc będzie można na prawdziwych stokach pozjeżdżać :) Ja jednak chętnie wracam do Shaun White Snowboarding. Uwielbiam takie gry, jak również THPS :)
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne