Jesteś na: Strona głównaTowar SACRED 2 FALLEN ANGEL PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
Xbox 360
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

SACRED 2 FALLEN ANGEL PL

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
SACRED 2 FALLEN ANGEL_PS3_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
39.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Komentarze

Sacred 2: Fallen Angel to druga część gry typu cRPG, wydanej w 2004 r. Początkowo omawiany tytuł zapowiedziano wyłącznie z myślą o komputerach osobistych klasy PC. Niemniej jednak developerzy postanowili udostępnić ową produkcję również posiadaczom konsol Xbox 360 i PS3. Akcja gry rozgrywa się 2000 lat przed wydarzeniami mającymi miejsce w poprzedniczce. Fantastyczny świat Ankarii dopiero się kształtuje, wobec czego jego mieszkańcy są świadkami nieustannych starć pomiędzy dobrem a złem.

 


W tych niebezpiecznych czasach do dyspozycji użytkownika oddano sześć postaci, posiadających odmienne umiejętności z zakresu walki i zróżnicowany wachlarz zaklęć oraz rozmaite elementy uzbrojenia. Za mocami ciemności opowiada się Strażnik Świątynny, Mroczna Elfka i Nieśmiertelny Centurion, natomiast po stronie dobra stoi Serafinka, Inkwizytor i Driadzka Tropicielka. Rzecz jasna wybór bohatera decyduje o udziale w jednej z dwóch zaimplementowanych kampanii.

 


Zabawa przede wszystkim opiera się na podróżowaniu pomiędzy rozmieszczonymi w poszczególnych lokacjach miastami i wsiami oraz podejmowaniu się rozmaitych zadań. Zarówno misje główne, jak i poboczne zlecane są przez napotykanych ludzi. W celu ułatwienia przemieszczania się przygotowano portale oraz szeroki wachlarz wierzchowców, w skład których wchodzą m.in. ogiery czystej krwi, smoki i gryfy. Nie powinno się zapomnieć o walce z często pojawiającymi się nieprzyjaciółmi. Protagonista posługuje się w głównej mierze bronią białą i czarami, łączonymi w większe sekwencje.

 

Zobacz wideo:

 


dodaj komentarz »
Gahara | data: 2016-12-01 11:41 | Ocena: 5
Wspomnienia
Bardzo dobra gra RPG, która w moim odczuciu nie zestarzała się w ogóle. Moją ulubioną klasą jest Centurion, ale swojego czasu dużo grałem również tropicielką. W sumie to niezależnie od tego jaką postać stworzymy to i tak zabawa jest świetna.
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne