Jesteś na: Strona głównaTowar RUGBY WORLD CUP 2015 EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
Xbox one
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

RUGBY WORLD CUP 2015 EN

Wydawca:
Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
RUGBY WORLD CUP 2015_PS3_N_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
109.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Rugby World Cup 15 to specjalna, okolicznościowa edycja serii sportowej poświęconej rugby, przygotowana z okazji kolejnych (ósmych w historii) mistrzostw świata w tej dyscyplinie. Za powstanie gry, kontynuującej tradycje niegdysiejszej serii firmy Electronic Arts, odpowiada kanadyjskie HB Studios, które ma na swoim koncie współpracę z EA także przy takich markach jak Cricket, Madden NFL, NHL czy FIFA. Podobnie jak jej bezpośrednia poprzedniczka Rugby 15, produkcja ukazała się na szerokiej gamie platform sprzętowych, wliczając w to popularne pecety. Poszczególne wersje gry różnią się od siebie głównie pod względem oprawy wizualnej.

 

 

Jak łatwo się domyślić, głównym wyróżnikiem Rugby World Cup 15 w porównaniu do nieco wcześniejszego Rugby 15 jest skoncentrowanie się na tytułowych rozgrywkach o Puchar Świata. W grze możemy więc poprowadzić jedną z 20 czołowych reprezentacji rugby, począwszy od fazy eliminacyjnej, poprzez turniej właściwy, aż do samego finału. Jak przystało na oficjalną grę imprezy, w Rugby World Cup 15 nie zabrakło oczywiście wiernie odwzorowanych stadionów oraz licencjonowanych drużyn - z oryginalnymi nazwiskami zawodników, strojami czy hymnami.

 

 

Pod względem mechaniki mamy do czynienia w zasadzie z tą samą produkcją, co Rugby 15 - powielono także sporą ilość niedociągnięć poprzedniczki. Twórcy dokonali jednak szeregu drobnych poprawek i modyfikacji, wpływających na ogólną jakość zabawy. Wśród nich wymienić należy przede wszystkim usprawnione AI zawodników, poprawioną pracę sędziów czy drobne zmiany w systemie sterowania. Całość jest nieco łatwiejsza w opanowaniu, co z pewnością ucieszy mniej doświadczonych graczy.

 

Zobacz wideo:

Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne