Jesteś na: Strona głównaTowar RISE OF THE TOMB RAIDER PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
nowość
PCXbox 360Xbox one
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

RISE OF THE TOMB RAIDER PL

Platforma:
PS4
Stan:
Kod towaru:
RISE OF THE TOMB RAIDER 20TH ED_PS4_N_PL
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
119.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Komentarze

Rise of The Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider to jedenasta produkcja o przygodach Lary Croft, a zarazem druga po restarcie serii dokonanym w 2013 roku za sprawą gry Tomb Raider. Tak jak w przypadku wspomnianego tytułu, mamy do czynienia z dziełem zespołu Crystal Dynamics, które reprezentuje gatunek przygodowych gier akcji z widokiem TPP i cechuje się sporą dawką brutalności oraz wieloma aspektami survivalowymi.
Omawiana produkcja kontynuuje historię opowiedzianą w poprzedniczce. Wydarzenia, jakie miały miejsce na wyspie Yamatai, odcisnęły piętno na bohaterce, czyniąc ją twardszą i bardziej bezwzględną, a zarazem niespokojną kobietą. Lara dąży do wypełnienia pisanego jej przeznaczenia – stania się tytułowym „rabusiem grobowców”.
Jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki, twórcy pozostali w dużej mierze wierni rozwiązaniom z Tomb Raidera. Nadal spore znaczenie odgrywa ciche przemykanie za plecami wrogów i posługiwanie się narzędziami w rodzaju łuku, ale nie brakuje także sekwencji, w których angażujemy się w regularną wymianę ognia. Co istotne, tym razem opowieść zabiera nas w różne zakątki świata, oferując większe i bardziej otwarte lokacje – suma nowych obszarów jest około trzy razy większa niż tereny, które zwiedzaliśmy na Yamatai.
Tak jak poprzednio, twórcy dołożyli starań, aby zapewnić zapierające dech wrażenia wizualne. Skok jakościowy w stosunku do Tomb Raidera gwarantuje zwłaszcza fakt, że Rise of the Tomb Raider od początku powstawał z myślą o konsolach ósmej generacji (PlayStation 4, Xbox One). Na koniec nadmieńmy, że w roli Lary Croft po raz kolejny wystąpiła Camilla Luddington.
dodaj komentarz »
Sumsu | data: 2016-12-09 12:17 | Ocena: 5
Jestem na TAK!
Faktycznie świetna jest ta gra. Lubiłem stare TR, ale nowsze podejście o wiele bardziej mi się podoba. Szczególnie, że sama Lara wygląda jak człowiek. Mam nadzieję, że seria będzie rozwijana i że film, który jest w produkcji, rozwinie całą serię :)
daQ | data: 2016-10-21 10:56 | Ocena: 5
TR
Jestem fanem starych Tomb Raiderów, ale ta odsłona też przypadła mi do gustu i się spodobała. Ciekawi mnie jaki będzie kolejny TR i kiedy w ogóle będzie miał premierę. Polecam
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne