Jesteś na: Strona głównaTowar RIDGE RACER 6 EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

RIDGE RACER 6 EN

Wydawca:
Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
RIDGE RACER 6_X360_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
35.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Ridge Racer 6 jest kolejną częścią flagowego cyklu wirtualnych wyścigów samochodowych ze stajni Namco, rozwijanego od pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Niniejsza seria początkowo była związana z salonowymi automatami arcade i konsolami z rodziny PlayStation, chociaż programiści wykonali dwukrotnie skok w bok, przygotowując Ridge Racer 64 dla Nintendo 64 oraz pozycję pt. Ridge Racer DS, dedykowaną Nintendo DS. Natomiast „szóstka” stanowi debiut omawianej marki na elektroniczno-rozrywkowej platformie spod znaku korporacji Microsoft i znakomicie demonstruje spory potencjał systemu Xbox 360 (m.in. oglądamy perfekcyjną trójwymiarową grafikę, generowaną w czasie rzeczywistym).

 

 

Zgodnie z tradycją developerzy zaserwowali nam stricte zręcznościowy model jazdy, aby zagwarantować w ten sposób mnóstwo emocji nawet mniej wprawnym kierowcom. Sugestywne efekty wizualne sprawiają, iż nieustannie doświadczamy uczucia poruszania się z ogromną prędkością, a dynamikę zdecydowanie potęguje użycie dopalacza. Ten ostatni można wykorzystać trzykrotnie, po czym należy go naładować poprzez wykonywanie widowiskowych poślizgów na zakrętach. Warto zauważyć, że jak zwykle przed rozpoczęciem właściwej zabawy mamy okazję sprawdzić się w klasycznej mini-grze.

 

 

Dzięki staraniom autorów w wirtualnej rzeczywistości pojawiło się grubo ponad sto czterokołowców o odmiennym wyglądzie i parametrach technicznych. Każdy z samochodów można wypróbować na jednej z trzydziestu zaimplementowanych tras, różniących się stopniem trudności, krajobrazem etc. Tryb jednoosobowy dostarcza wiele radości podczas rywalizacji z zaawansowaną Sztuczną Inteligencją w szeregu rozmaitych konkurencji. Dla entuzjastów współzawodnictwa w ramach opcji multiplayer wprowadzono z kolei obsługę internetowego systemu Xbox Live, pozwalającego nie tylko na toczenie pojedynków z żywymi przeciwnikami z całego globu ziemskiego, lecz także oferującego np. ranking mistrzów kierownicy.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6104

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne