Jesteś na: Strona głównaTowar Resident Evil: Operation Raccoon City PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

Resident Evil: Operation Raccoon City PL

Wydawca:
Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
RESIDENT EVIL OPER RACCOON CITY_PS3_U_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
45.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Resident Evil: Operation Racoon City to spin-off popularnego cyklu gier z gatunku survival-horror. Tym razem mamy do czynienia z drużynową strzelaniną, która została wyprodukowana przez studio Siant Six Games (znane z serii SOCOM) oraz wydana przez ojca marki, czyli Capcom. Akcja gry związana jest bardzo mocno z wydarzeniami znanymi z głównej serii, a konkretniej drugą oraz trzecią częścią.

 

 

Gracz wciela się w członków organizacji USS (Umbrella Security Services) – nieco przewrotnie, ponieważ są to antagoniści występujący w Resident Evil 2 oraz 3. W trakcie rozgrywki będziemy mieli do czynienia z konfliktem, w którym udział brać będzie wspomniana wcześniej organizacja, siły specjalne Stanów Zjednoczonych oraz modyfikowane genetycznie stworzy z zombie na czele. Twórcy zadbali o to, aby nowi gracze nie czuli się zagubieni. Nie jest wymagana znajomość wydarzeń z głównej serii oraz innych spin-offów wydanych pod tą marką.

 

 

Wprowadzone są zupełnie nowe postacie, a wydarzenia z przeszłości mające wpływ na fabułę są przypominane – nie będziemy czuli się zagubienie i wrzuceni w wir dłuższej historii. Resident Evil: Operation Racoon City to drużynowa strzelanka. W czasie walki członkowie ekipy zdobywają punkty doświadczenia, które następnie wymienia się na nowe umiejętności oraz bronie. Przed każdą misją mamy możliwość wybrania członków, którzy będą brać udział w operacji. Gra posiada kampanię dla pojedynczego gracza oraz tryb kooperacji dla czterech graczy.

 

Zobacz wideo:

 


TOP10
PC
139.00 zł
2
PS4
niedostępny
3
PS4
niedostępny
4
PC
119.00 zł
5
PS4
niedostępny
8
PS3
niedostępny
9
Xbox 360
niedostępny
10
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne