Jesteś na: Strona głównaTowar RESIDENT EVIL 6 PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
PS3
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

RESIDENT EVIL 6 PL

Wydawca:
Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
RESIDENT EVIL 6_X360_U_PL
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
25.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Szczegóły

Komentarze

Resident Evil 6 to kolejna odsłona znanej serii survival horrorów, która doczekała się już większej ilości produkcji niż wskazuje na to cyfra przy tytule. Wartym zaznaczenia jest fakt, że za grę nie odpowiada już Jun Takeuchi, nazywany niegdyś ojcem serii Resident Evil.

 


RE6 rezygnuje z dokonań dwóch poprzednich części, do łask powracają więc zombie i tajemniczy wirus. Gracz staje w obliczu globalnego zagrożenia atakami bioterrorystycznymi w kampaniach pokazujących losy trzech postaci: Leona Kennedy'ego podczas śledztwa na temat epidemii w Tall Oaks w USA, Chrisa Redfielda w pogoni za tajemniczą kobietą, która doprowadziła do śmierci wielu ludzi z jego oddziału oraz Jake'a Mullera - najemnika i syna Alberta Weskera, głównego antagonisty z poprzednich epizodów. W zależności od tego, którą historię rozpoczniemy, gra przyjmie nieco inny charakter – na przykład podczas rozgrywki Leonem stanie się bardziej survival-horrorem, a gdy wcielimy się w Chrisa, shooterem.

 


Po przejściu trzech głównych kampanii uzyskamy dostęp do czwartej, w której pokierujemy kluczową dla fabuły postacią Ady Wong. Wyposażona w kuszę i linkę z hakiem bohaterka działa na własną rękę, co odróżnia jej scenariusz od nastawionych na współpracę misji pozostałych bohaterów.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa POLSKA
dodaj komentarz »
Castus | data: 2016-12-01 11:50 | Ocena: 5
RE
Resident Evil i już nie trzeba dodawać. Z serią jestem już od lat i ciągle czekam na kolejne części, mam nadzieję, że będzie ich jak najwięcej.
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne