Jesteś na: Strona głównaTowar RED DEAD REDEMPTION EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
Xbox 360
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

RED DEAD REDEMPTION EN

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
RED DEAD REDEMPTION_PS3_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
49.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Szczegóły

Red Dead Redemption zaliczana jest do rzadko spotykanego gatunku gier wideo – westernów. Jest to kolejna część po Dead Dead Revolver, która została wydana w 2004 roku. Tym razem twórcy produkcji zdecydowali się na nieco inne podejście do produkcji, oferują o wiele więcej dobrego niż wcześniej. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Rockstar San Diego, które znane jest m.in. z takiego hitu jakim jest seria Grand Theft Auto. Gracz wciela się w postać Johna Marstona, który będzie musiał odnaleźć się w trudnych czasach w samym sercu Dzikiego Zachodu.

 

 

Gra opowiada o wydarzeniach mających miejsce na progu XX wieku. Są to ostatnie lata istnienia Dzikiego Zachodu – można zauważyć zbliżający się wielkimi krokami industrializm, a wraz z nim cień globalnego uprzemysłowienia. Razem z bohaterem gry będziemy brali udział w niezwykłej przygodzie, która opowiadać będzie o ostatnich latach niepokornych rewolwerowców. W trakcie rozgrywki będziemy mieli okazję poruszać się po niezwykle rozbudowanym świecie, z masą ciekawych i unikalnych lokacji.

 

 

Podczas gry będziemy zwiedzać wiele lokacji – w tym charakterystyczne miasteczka z epoki, czy też niezbadane tereny zajmowane przez prerię. W czasie gry będziemy brali udział w potyczkach rewolwerowców, wyścigach konnych, będziemy brali udział w wielu ważnych i kluczowych dla fabuły wydarzeniach. Gra została wyprodukowana na silniku RAGE – dzięki temu Red Dead Redemption prezentuje się niezwykle efektownie. Jest to ten sam silnik, który został wykorzystany przy Grand Theft Auto IV.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa ANGIELSKA
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne