Jesteś na: Strona głównaTowar RACKET SPORTS EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

RACKET SPORTS EN

Wydawca:
Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
RACKET SPORTS_PS3_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
39.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Racket Sports to gra sportowa znana w Stanach Zjednoczonych pod nazwą Racquet Sports. Tytuł został przygotowany specjalnie z myślą o sterowaniu ruchem, więc bawimy się stojąc przed telewizorem. Produkcja ta została stworzona przez Asobo Studio, a firma Ubisoft zajęła się jej wydaniem.

 


W grze znajdziemy pięć konkurencji do wyboru, a każda z nich stanowi wariację na temat tenisa. Możemy pobawić się w badmintona, squasha, ping-ponga lub tenis na plaży. Jasne jest, że choć są to różne dyscypliny, to rozgrywka we wszystkich w głównej mierze polega na tym samym i sprowadza się do tych samych ruchów wykonywanych przed ekranem. Gracz musi się martwić przede wszystkim o odpowiednie odbijanie nadlatującej piłki, gdyż dobieganie do niej następuje automatycznie. Dopiero włączając jedną z opcji można spowodować, że sami musimy wskazywać kontrolerem drogę, w którą nasz zawodnik ma pobiec.

 


Mecze toczymy w jednej z trzydziestu różnych lokacji. Autorzy dużo uwagi poświęcili różnorodności odwiedzanych miejsc oraz dostępnych postaci. Wygląd każdej z nich można dodatkowo modyfikować wybierając spośród trzydziestu ubrań, takiej samej ilości fryzur oraz piętnastu rakietek, jakimi posługują się w czasie rozgrywki.

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne