Jesteś na: Strona głównaTowar PURSUIT FORCE EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

PURSUIT FORCE EN

Platforma:
PSP
Stan:
Kod towaru:
PURSUIT FORCE_PSP_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
19.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Pursuit Force to jeden z pierwszych tytułów, który został wydany na konsolę przenośną PSP. Jest to zarazem pierwszy poważny projekt studia Bigbig Studios, który składa się z doświadczonych twórców pracujących przy takich grach jak TOCA Race Driver czy Colin McRea Rally. Gra skupia się na pościgach samochodowych. Wcielamy się w postać młodego, ale ambitnego policjanta – za punkt honoru obiera sobie wyeliminowanie przestępczości z ulicy.

 

 

Wydarzenia mające miejsce w grze odbywają się na terenie fikcyjnego stanu w USA. Gra składa się z trzydziestu dość prostych misji. W trakcie rozgrywki będzie nam dane siąść za sterami wielu pojazdów, w tym bolidu Formuły 1 czy też policyjnego radiowozu. Mechanika gry pozwala również na ostrzeliwanie przeciwników z działka zamontowanego na śmigłowcu. To jednak pościgi są główną osią produkcji i to na nich skupili się twórcy w trakcie produkcji tytułu. Są one dynamiczne, brutalne i odbywają się również z wykorzystaniem różnych broni, które można używać w trakcie jazdy.

 

 

Gra Pursuit Force mimo że została wydana na konsolę przenośną jest bardzo rozbudowana. Do dyspozycji gracza oddanych zostało ponad 50 różnorodnych pojazdów. To nie tylko wozy sportowe, ale też pojazdy rodzinne, ciężarówki czy ogromne tiry. Jako przedstawiciel sprawiedliwości musimy przestrzegać obowiązującego prawa. Przede wszystkim należy unikać kolizji z pojazdami cywilów. Pomocne w tym mogą być dodatkowe mechaniki jak na przykład spowolnienie czasu.

 

Zobacz wideo:


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne