Jesteś na: Strona głównaTowar
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
Akcesoria
Akumulator Play & Charge Kit Akumulator Play & Charge Kit Akumulator Play & Charge Kit
Graj bez przerw dzięki zestawowi Play & Charge. Ładuj kontroler w trakcie gry lub po niej, nawet kiedy urządzenie jest w stanie uśpienia. Ładowanie wytrzymałego akumulatora w kontrolerze trwa poniżej 4 godzin. Pożegnaj się z jednorazowymi bateriami i zapomnij o ich wymianie w środku gry.  
promocja
niedostępny
Akcesoria
APOLLO PISTOLET MASZYNOWY AKC APOLLO PISTOLET MASZYNOWY AKC APOLLO PISTOLET MASZYNOWY AKC
Pistolet maszynowy do kontrolera gier PS3 Move zwiększający realizm gier ułatwiając celowanie, strzelanie i kierowanie osobą. Pozwala odczuć niesamowite wrażenia w trakcie gry. Inne jego cechy to ergonomiczny kształt i ciekawa stylistyka. Prosta obsługa i łatwy motaż spowodują, że w ciągu kilku chwil zagłębisz się w świat wirtualnej rozrywki.  
promocja
niedostępny
Akcesoria
APOLLO REWOLWER AKC APOLLO REWOLWER AKC APOLLO REWOLWER AKC
Urządzenie w kształcie pistoletu, marki Apolloto stworzone z myślą o użytkownikach konsoli Sony PlayStation 3. Przystawka jest podłączana do kontrolera ruchu PlayStation Move . Pistolet jest bardzo lekki i prosty w obsłudze. Produkt nie wymaga baterii ani przewodów dzięki czemu zabawa jest jeszcze przyjemniejsza. Dzięki urządzeniu gracz może poczuć się jak prawdziwy rewolwerowiec. Kontroler jest odpowiedni do wykorzystania we wszystkich ...
promocja
niedostępny
Akcesoria
APOLLO ZESTAW SPORTOWY AKC APOLLO ZESTAW SPORTOWY AKC APOLLO ZESTAW SPORTOWY AKC
Zestaw sportow do kontrolera gier PS3 Move. W zestawie jest: łuk, kij do golfa, rakietka do ping-ponga, rakieta tenisowa, miecz, tarcza. Zastosowanie poszczególnych przyrzadów zapewnia doskonałą zabawę i daje poczucie znacznie większego realizmu.  
promocja
niedostępny
Akcesoria
KLAWIATURA BLUETOOTH AKC KLAWIATURA BLUETOOTH AKC KLAWIATURA BLUETOOTH AKC
Bezprzewodowa klawiatura AZERTY obsługująca technologię Bluetooth, przeznaczona dla użytkowników konsoli Sony PlayStation 3. Pozwala na komfortową wymianę wiadomości pomiędzy użytkownikami i łatwe wyszukiwanie. Wbudowany trackpoint zastępuje myszkę i zwiększa ogólną funkcjonalność urządzenia. Klawiatura zasilana jest przez dwie baterie AA.  
promocja
99.00 zł
kup teraz
Akcesoria
NAWIGATOR MOVE AKC NAWIGATOR MOVE AKC NAWIGATOR MOVE AKC
PlayStation Move - Navigation Stick to kontroler pomocniczy do głównego kontrolera PlayStation Move. Zapewnia intuicyjne sterowanie postaciami i przedmiotami występującymi w grach.    
promocja
niedostępny
Akcesoria
SENSOR KINECT CZARNY AKC SENSOR KINECT CZARNY AKC SENSOR KINECT CZARNY AKC
Dzięki czujnikowi Kinect będziesz świadkiem prawdziwej rewolucji w świecie gier. Prosty w obsłudze czujnik wykorzystuje nowatorską funkcję śledzenia ruchów całego ciała gracza, więc zawsze znajdziesz się w samym centrum zabawy. Dzięki tej niezwykłej nowej technologii, która umożliwia czujnikowi rozpoznanie Twojego ciała i odzwierciedlanie Twoich ruchów, to Ty staniesz się kontrolerem. Czujnik jest kompatybilny z każdą ...
promocja
niedostępny
PRODUKTY DNIA
PROMOCJE
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne