Jesteś na: Strona głównaTowar PRINCE OF PERSIA ZAPOMNIANE PIASKI PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

PRINCE OF PERSIA ZAPOMNIANE PIASKI PL

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
PRINCE OF PERSIA ZAPOMNI PIASKI_PS3_U_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
45.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Szczegóły

Prince of Persia: Zapomniane Piaski jest kolejną odsłoną gier z sagi o Księciu Persji. Jest to zarazem część, która uzupełnia braki fabularne a konkretniej wydarzenia dziejące się na 7 lat poprzedzających Duszę Wojownika. Dowiemy się jakie wydarzenia miały wpływ na życie protagonisty i co spowodowało, że przeszedł na mroczną stronę. Gra wyprodukowana została przez Ubisoft.

 


Akcja gry rozpoczyna się w momencie, gdy Książę odwiedza królestwo swojego brata. Zauważa, że pałac znajduje się pod oblężeniem wrogiej armii. Do walki z przeciwnikami Malik wzywa starożytną armię. Panowanie nad potężnymi wojownikami nie jest łatwe – szybko wyrywają się spod kontroli, zamieniając każde napotkane na drodze życie w piaskowe posągi. Książę jeszcze raz postanawia skorzystać z mocy Piasków Czasu i uratować królestwo przed zagładą. Tym razem z pomocą przychodzi Razia, tajemnicza kobieta będąca strażnikiem medalionu.

 


Pod względem rozgrywki gra Prince of Persia: Zapomniane Piaski przypomina wydane wcześniej części. Składa się ona z dwóch kluczowych elementów – dynamicznej walki oraz zręcznościowe pokonywanie lokacji. Ponownie będziemy mogli kontrolować potężne Piaski Czasu. Osoba nimi władająca zyskuje panowanie nad upływającym czasem, co czyni ją właściwie nieśmiertelną. W tej odsłonie gier Książę będzie w stanie zapanować też na siłami natury: ogniem, wiatrem, ziemią oraz wodą. Gra oferuje możliwość rozwijania postaci poprzez odblokowywanie nowych zdolności oraz ulepszanie już posiadanych.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa POLSKA
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne