Jesteś na: Strona głównaTowar PLAYSTATION ALL-STARS BATTLE ROYAL PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

PLAYSTATION ALL-STARS BATTLE ROYAL PL

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
PLAYSTATION ALL-STARS BATTL ROY_PS3_N_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
79.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Szczegóły

Wyjątkowa bijatyka, w której spotkają się najbardziej rozpoznawalni bohaterowie gier wydawanych przez firmę Sony. Korzystając ze specjalnych superataków, walczą oni o dominację na mieszczących do czterech graczy arenach, które stylistyką nawiązują do produkcji przeznaczonych na konsolę PlayStation.

 

 

Spośród dostępnych postaci gracze mogą wcielić się na przykład w Kratosa z serii God of WarFat Princess z gry o tym samym tytule, Sweet Tootha z samochodowej gry akcji Twisted Metal, Pappa Rappę z cyklu PaRappa the Rapper i wiele innych. Każda z nich dysponuje zabójczymi atakami specjalnymi o trzech poziomach skomplikowania. I tak na przykład w przypadku wspomnianego Spartiaty z God of War pierwszy poziom polega na dynamicznym cięciu mieczem, drugi przywołuje trąbę powietrzna, która rani pobliskich przeciwników, natomiast na trzecim Kratos przywdziewa zbroję Aresa i zyskuje serię zabójczych zdolności na czas trwania ataku.

 

 

Graficznie gra prezentuje bardzo wysoki poziom. Trójwymiarowa grafika w kreskówkowym stylu nawiązuje jednocześnie do stylistyki tytułów, z których pochodzą poszczególni bohaterowie. Ich atakom towarzyszy feeria barw i mnogość efektów. Epicka, a zarazem bajkowa muzyka znakomicie wpisuje się w zabójcze zmagania herosów.

 

Zobacz wideo:


wersja językowa POLSKA
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne