Jesteś na: Strona głównaTowar Plants vs. Zombies: Garden Warfare EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
Xbox 360Xbox one
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

Plants vs. Zombies: Garden Warfare EN

Wydawca:
Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
PLANTS VS ZOMBIES GARDEN WARFA_PS3_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
119.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Tym razem mamy do czynienia z poboczna odsloną popularnej serii z gatunku tower defence. Plants vs. Zombie: Garden Warfare jest grą dedykowaną przede wszystkim graczom, którzy lubią dynamiczną i mniej wymagającą rozrywkę. Podobnie jak przy poprzednich odsłonach mamy raczej do czynienia z produkcją casualową, dla mniej wymagających graczy. Motywem przewodnim gry jest ponownie walka pomiędzy światem roślin a hordą nieumarłych zombie.

 

 

Nieumarli ponownie stali się zagrożeniem dla świata. Dzielne rośliny z całego świata łączą siły, aby raz na zawsze pokonać swojego starego wroga. Tym razem twórcy nie stworzyli produkcji w gatunku tower defence. Te elementy dalej są obecne w produkcji, ale oprócz tego mamy również grę akcję oraz strzelaniny, gdzie wydarzenia obserwowane są przez gracza z perspektywy trzecioosobowej. To jedna z największych zmian od czasów wydania pierwszej odsłony cyklu.

 

 

W trakcie rozgrywki gracz może wcielić się w jedną z roślin, aby na polu walki rozstawiać swoje siły obronne. Będziemy mogli również samodzielnie podjąć walkę z zombie z wykorzystaniem swoich unikalnych umiejętności. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam się mierzyć nie tylko ze słabymi nieumarłymi, ale też potężnymi zombie w formie bossów. Gra została stworzona na bazie silnika Frostbite 3, co zapewnia doskonałą grafikę. Całość utrzymana jest w stylizowanej na kreskówce oprawie.

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne