Jesteś na: Strona głównaTowar PHINEAS AND FERB ACROSS 2ND DIMENSION EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę

PHINEAS AND FERB ACROSS 2ND DIMENSION EN

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
PHINEAS AND FERB ACROSS 2ND DIM_PS3_N_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
69.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Podobnie jak telewizyjnym oryginale, w konsolowym Phineas and Ferb Across 2nd Dimension naszym zadaniem jest pokonanie złowrogiego Doktora Dundersztyca. By się z tym uporać otrzymujemy do dyspozycji całą plejadę znanych z serialu bohaterów. Podczas przygody wcielimy się więc nie tylko w Fineasza, Ferba lub Pepe Pana Dziobaka, ale także 5 innych postaci, z których jedna była do tej pory dla fanów kreskówki zupełnie nieznana.

 


Gra jest zręcznościową, dynamiczną platformówką. Twórcy przygotowali 24 rozbudowane poziomy pełne rozmaitych pułapek, wrogów i ciekawych znalezisk. Każdy z bohaterów dysponuje unikalną bronią, którą z czasem możemy ulepszyć. Postępy w rozgrywce przynoszą nie tylko użyteczniejszy ekwipunek - naszą postać możemy, wzorem nieskomplikowanych gier RPG, rozwijać, poprawiając jej statystyki. Nie wszyscy bohaterowie dostępni są od początku. Dużą część z nich odblokowujemy wraz z zaliczaniem kolejnych etapów.

 


Twórcy przygotowali również tryb multiplayer, który pozwala dwójce graczy ramię w ramię zmierzyć z się z Doktorem Dundersztycem. Dodatkowy uczestnik zabawy, podobnie jak w pozycjach z cyklu LEGO, może dołączyć się do niej w każdej chwili.

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne