Jesteś na: Strona głównaTowar Phantasy Star Universe EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

Phantasy Star Universe EN

Wydawca:
Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
PHANTASY STAR UNIVERSE_X360_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
39.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Phantasy Star Universe to pozycja należąca do gatunku sieciowych RPG, oferująca ponadto osobom nie podłączonym do sieci rozbudowany tryb zabawy dla pojedynczego gracza. Za produkcję oraz wydanie Phantasy Star Universe odpowiedzialna jest Sega, firma mająca w swym dorobku m.in. serie Virtua Tennis oraz House of the Dead, a przede wszystkim tytuły z niebieskim jeżem imieniem Sonic w roli głównej.

 


Opcja przeznaczona dla samotnego miłośnika gier RPG, nie mogącego skorzystać z dobrodziejstw Internetu, umożliwia wcielenie się w postać 17-letniego absolwenta szkoły wojskowej, Ethana Wabera, którego siostra znalazła się przez przypadek w samym centrum wojny spowodowanej przez tajemniczą organizację militarną, zwaną „The Seed”. Młodemu Ethanowi nie pozostaje nic innego, jak rzucić się jej na ratunek. Jego przygoda trwa blisko czterdzieści godzin, podczas których zwiedza olbrzymi świat, w którego skład wchodzą trzy, znacznie różniące się od siebie, planety.Główny tryb zabawy zawarty w Phantasy Star Universe, tj. opcja online, oferuje rozgrywkę na najwyższym Internetowym poziomie. Pozwala graczom na stworzenie swojego własnego, niepowtarzalnego wojownika (do wyboru dziesiątki ras, strojów oraz umiejętności) oraz wcielanie się w niego podczas eksploracji planet wchodzących w skład układu słonecznego Grarl.

 

 

Sega umożliwiła graczom tworzenie drużyn oraz gildii mających na celu ułatwić wykonywanie setek misji, których możemy się podjąć przebywając w głównym pomieszczeniu gry. Można w nim również wyposażyć postać we wszelkie przedmioty lecznicze, a także broń oraz lepsze elementy zbroi. Wędrując przez przygotowane wcześniej światy spotykamy kilkudziesięciu nowych przeciwników, w tym piętnastu bossów. Walka odbywa się w czasie rzeczywistym. By zwiększyć mobilność postaci występujących w grze, Sega wprowadziła kilka pojazdów, takich jak poduszkowce lub czterokołowce, których zabrakło w trzech poprzednich częściach Phantasy Star Online.

 

Zobacz wideo:

 


 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne