Jesteś na: Strona głównaTowar PERSONA 4 ARENA ULTIMAX EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

PERSONA 4 ARENA ULTIMAX EN

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
PERSONA 4 ARENA ULTIMAX_PS3_N_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
299.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Persona 4: Arena Ultimax to klasyczna dwuwymiarowa bijatyka osadzona w realiach popularnego cyklu japońskich RPG-ów. Jest to produkcja studia Arc System Works, doskonale znanego miłośnikom gatunku dzięki seriom BlazBlue iGuilty Gear.

Twórcy wprowadzili nowe postacie, ataki, areny, a także szereg poprawek związanych z systemem walki. Kampania single player zawiera zupełnie nowy scenariusz, kontynuujący wątki z poprzedniej części, przedstawiony w formie visual novel.

 


Gra pozostaje wierna tradycjom bijatyk. Naprzeciwko siebie staje dwóch wojowników i zadaniem każdego z nich jest znokautowanie rywala, czyli zredukowanie jego paska życia do zera. W tym celu stosują oni własne style walki, które obejmują zarówno zwykłe ciosy, jak i ataki specjalne. Dużą rolę odgrywają też tzw. kombosy, czyli łączenie ciosów w sekwencje. Persona 4 oferuje zarówno tryb singleplayer, jak i rozgrywki wieloosbowe. Multiplayer możliwy jest zarówno na jednej konsoli, jak i przez sieć.

 


W grze znajdziemy wojowników z dwóch ostatnich odsłon serii, czyli Persona 3 iPersona 4. Tak jak w poprzednich produkcjach studia Arc System Works, całość ukazana została za pomocą pięknej grafiki 2D. Natomiast ścieżkę dźwiękową stworzył Shoji Meguro, czyli kompozytor od lat związany z cyklem.

 

Zobacz wideo:

 


 

 

Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne