Jesteś na: Strona głównaTowar Perfect Dark Zero EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

Perfect Dark Zero EN

Wydawca:
Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
PERFECT DARK ZERO_X360_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
29.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Perfect Dark Zero jest kolejną odsłoną starego hitu z Nintendo 64. Jest gra z gatunku FPS, która stworzona została przez studio Rare jako tytuł ekskluzywny na konsolę Xbox 360. Historia jest prequelem, czyli opisuje wydarzenia które miały miejsce przed pierwszą częścią. Ponownie mamy do czynienia z tą samą bohaterką, czyli agentką specjalną Joanną Dark.

 

 

Rozgrywka polega na wykonywaniu wielu skomplikowanych misji. Pomocy w czasie przygody udzielać będzie ojciec głównej bohaterki – Jack. Duże znaczenie dla twórców miało stworzenie oprawy, która zbliżona byłaby do filmu sensacyjnego. Stąd duża liczba sekwencji wideo i przerywników w trakcie gry. Perfect Dark Zero posiada rozbudowany arsenał broni. Graczom udostępniono ponad 20 różnych narzędzi, które mogą posłużyć do eksterminacji wrogów. Dodatkowo, jak przystało na szpiega, dysponuje wieloma gadżetami.

 

 

W grze jest zaimplementowana możliwość poruszania się rozmaitymi pojazdami m.in. motocyklem, samochodem czy też poduszkowcem. Gra posiada również tryby dla wielu graczy - w jednym momencie na planszy znajdować się może do 30 graczy. Pod względem oprawy gra prezentuje się bardzo dobrze, oferują realistyczna grafikę i rozbudowany system fizyczny.

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne