Jesteś na: Strona głównaTowar Outland From Dust Beyond Good & Evil HD EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

Outland From Dust Beyond Good & Evil HD EN

Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
OUTLAND FROM DUST BEYOND HD_X360_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
39.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Beyond Good & Evil HD

Ambitna przygodowa gra akcji stworzona przez Michela Ancela, twórcę słynnej serii Rayman. Akcja rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości na planecie Hyllis zamieszkałej przez pokojową nację Hyllian. Świat ten najechała agresywna i niszczycielska obca rasa, chcąc przejąć kontrolę nad jej mieszkańcami. Główną bohaterką tej produkcji jest młoda reporterka o imieniu Jade, a spotykamy ją w chwili, gdy walczy z najeźdźcami w obronie wyspy na której mieszka. Jade podejrzewa, że za tą inwazją kryje się dużo więcej niż otwarcie mówi rząd, a gdy jej przypuszczenia zbiegają się z tym co głosi rebeliancka organizacja IRIS (zaprzecza ona oficjalnym doniesieniom) zaczyna własne dochodzenie mające na celu odkrycie prawdy i przedstawienie jej ludziom.

 


From Dust

Gra, której koncepcję stworzył Eric Chahi, twórca kultowego “Another World”.

Wyobraź sobie, że znalazłeś się w egzotycznym świecie równie pięknym co niebezpiecznym! Sprawujesz pieczę nad plemieniem tubylców, którym przyszło żyć w wiecznie zmieniającym się   środowisku. Oto świat, w którym natura odbiera to, co jest jej należne. Tylko twoje umiejętności w kontrolowaniu żywiołów są szansą na przetrwanie małej społeczności...

Outland

Po środku Balansu i Chaosu, stoi jeden człowiek, którego starania mogą zjednoczyć podzielonych starożytnych lub sprowadzić na świat zagładę. Outland jest ambitna platformówka 2D z wyjątkowa stylistyką graficzną i nieliniowymi poziomami. Przygoda przeprowadzi każdego gracza pomiędzy światłem, a ciemnością i zmusi go do przystosowywania się do ciągle zmieniającego się otaczającego go świata.

Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne