Jesteś na: Strona głównaTowar Omerta: Miasto Gangsterów EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

Omerta: Miasto Gangsterów EN

Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
OMERTA MIASTO GANGSTERÓW_X360_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
39.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Komentarze

Omerta: City of Gangsters to mafijna gra strategiczna wzbogacona elementami taktycznymi. Jest to produkcja doświadczonego bułgarskiego studia Haemimont Games, znanego z takich tytułów jak Imperium RomanumTropico 3 czy Tropico 4.

 


Gracze wcielają się w młodego imigranta, który przybywa do Atlantic City na początku lat 20-tych ubiegłego wieku. Karierę rozpoczyna skromnie - od zwerbowania kilku członków gangu, którzy pomogą mu w realizacji pierwszych zadań. Jego ambicje są jednak znacznie większe i sprowadzają się do podporządkowania sobie całego miasta. Zabawa polega więc na rozwijaniu przestępczego imperium i przejmowaniu terytoriów innych rodzin mafijnych, w tym poszczególnych dzielnic nadmorskiego miasta.

 


Omerta: City of Gangsters jest strategią ekonomiczną, która jednocześnie oferuje rozbudowane elementy taktyczne. Zarządzanie organizacją (w tym m.in. inwestowanie pieniędzy, przekupywanie policjantów i polityków czy handel alkoholem) odbywa się w czasie rzeczywistym. Natomiast same misje rozgrywane są w systemie turowym. W drugim z trybów dokonujemy zamachów, przeprowadzamy ataki na siedziby konkurencji, odbijamy podwładnych z rąk policji oraz napadamy na banki.

 

Zobacz wideo:

 


dodaj komentarz »
Gerlach | data: 2016-10-17 10:19 | Ocena: 5
5/5
Bardzo przyjemna gra, szkoda ze nie zyskala popularnosci... bardzo chetnie zagralbym tez w kontynuacje ;)
TOP10
PC
139.00 zł
2
PS4
niedostępny
3
PS4
niedostępny
4
PC
119.00 zł
5
PS4
niedostępny
8
PS3
niedostępny
9
Xbox 360
niedostępny
10
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne