Jesteś na: Strona głównaTowar Obcy Izolacja PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
PS4Xbox one PS3
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

Obcy Izolacja PL

Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
OBCY IZOLACJA_X360_U_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
49.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Obcy: Izolacja to gra z gatunku survival horror, która została osadzona w świecie znanym z kultowych filmów „Obcy". Za produkcję odpowiedzialne jest studio Creative Assembly. Wydaniem tytułu zajęła się firma SEGA – właściciel praw do marki. Gracz wcieli się w postać Amandy Ripley, czyli córki filmowej głównej bohaterki. Akcja gry ma miejsce kilkanaście lat po znanych wydarzeniach. Naszym zadaniem będzie znalezienie czarnej skrzynki statku Nostromo i ustalenie prawdy na temat spotkania z obcą cywilizacją.

 

 

Gra należy do gatunku survival horroru. Dzięki temu nie będziemy mieli do czynienia z tak wielką ilością akcji jak w innych produkcjach sygnowanych ta marką. Twórcy o wiele większy nacisk położyli na poczuciu zagrożenia oraz gęstym klimacie. Przemierzanie opuszczonego statku jest wielkim przeżyciem nie tylko dla bohaterów produkcji, ale również dla gracza. Okazuje się, że śladem naszych bohaterów podąża Kesnomofr, który jest śmiertelnym zagrożeniem. Możemy jedynie go unikać i spróbować od niego uciec.

 

 

W trakcie rozgrywki będziemy mogli korzystać z różnych gadżetów, które pozwolą nam na wykrycie zagrożenia. Będziemy mogli korzystać z wykrywaczów ruchu, hackować systemy statku oraz tworzyć zupełnie nowe przedmioty. Produkcja w dużej mierze bazuje na produkcji Ridleya Scotta – Obcy: Ósmu Pasażer Nostromo, co jest wielką zaletą produkcji studia Creative Assembly.

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne