Jesteś na: Strona główna

O NAS

PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
O NAS

Sklep Arena działa na rynku gier komputerowych i konsolowych od 2011 roku. Firma współpracuje z największymi wydawcami oraz dystrybutorami gier w Polsce i za granicą - klienci mogą mieć więc pewność, że wszystkie produkty pochodzą z legalnych i sprawdzonych źródeł. W swojej ofercie Arena Gry posiada kilka tysięcy tytułów gier na platformy: PC, PS2, PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360, PSP, PS Vita. W sklepach Arena Gry można również kupić konsole i akcesoria do wskazanych platform. Oprócz gier multimedialnych w sklepach Arena Gry można kupić także klocki Lego, gry planszowe, gry karciane, komiksy, gadżety oraz odzież i akcesoria związane ze światem gier.

Dużą popularnością wśród fanów gier cieszy się możliwość wymiany gier. W ofercie sklepu znajdują się wiec nie tylko nowe gry, lecz również te używane.

Arena oferuje swoim klientom również usługę regeneracji płyt CD/DVD/BluRay będących nośnikami muzyki, filmów czy gier, jak również profesjonalnego serwiu sprzętu i akcesoriów do konsol.

Arena to centrum rozrywki dla wszystkich miłośników gier elektronicznych oraz gier "bez prądu". Pracownicy sklepu zawsze doradzą każdemu wybór odpowiedniej gry, istnieje możliwość sprawdzenia gier na miejscu.

 

Właścicielem Sklepu internetowego jak również sklepów stacjonarnych jest

Arena Games Sp. z o.o.

ul. Grunwaldzka 59 lok. 242

43-600 Jaworzno

e-mail: sklep@arenagry.pl

tel: 530 758 653

TOP10
PC
139.00 zł
2
PS4
niedostępny
3
PS4
niedostępny
4
PC
119.00 zł
5
PS4
niedostępny
8
PS3
niedostępny
9
Xbox 360
niedostępny
10
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne