Jesteś na: Strona głównaTowar NAILD EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

NAILD EN

Wydawca:
Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
NAILD_PS3_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
39.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Szczegóły

Komentarze

Nail’d to gra wyścigowa, w której przejmujemy kontrolę nad quadem lub motocyklem i mkniemy z ogromną prędkością w kierunku mety. Produkcja została opracowana przez polską firmę Techland, mającą w dorobku m.in. serie Call of JuarezFIM Speedway Grand Prix i Xpand Rally.

 


Nail’d jest kolejnym przedstawicielem gatunku zręcznościowych wyścigów, przywodzącym na myśl Pure oraz cykl MX vs. ATV. W grze otrzymujemy do dyspozycji kilkanaście zróżnicowanych maszyn, którymi jesteśmy w stanie pokonać każdą z przygotowanych przez twórców tras. Te ostatnie – obok prędkości – stanowią największą atrakcję Nail’d. Nie dość, że skonstruowano je tak, aby umożliwiały jak najefektowniejsze przejazdy, to jeszcze w zdecydowanej mierze ich budowa zachęca do korzystania z mnóstwa skrótów i dróg alternatywnych.

 


Alternatywnych rozwiązań na trasach jest tak dużo, że autorzy zostali zmuszeni zrezygnować z mini mapy, ponieważ nie byłaby ona wystarczająco czytelna. W zamian zaoferowali nieco inny system orientacji w terenie. W dolnej części ekranu zamieszczona została informacja na temat odległości dzielącej nas od mety. Dzięki temu zabiegowi każdy przejazd może być unikalny, co wynika z chęci wyszukiwania coraz to lepszej drogi do celu.

 

Zobacz wideo:

 


 


wersja językowa ANGIELSKA
dodaj komentarz »
Szymek92 | data: 2016-09-16 11:23 | Ocena: 5
NAILD
Bardzo przyjemna gra wyścigowa, w sam raz dla miłośników motocykli, motocrossów czy też quadów. Zabawa na dłuuuuugie godziny.
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne