Jesteś na: Strona głównaTowar MOVE FITNESS PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

MOVE FITNESS PL

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
MOVE FITNESS_PS3_N_PL
Wersja językowa:
Oceń:5.00
Skomentuj
Ilość:
69.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Komentarze

Move Fitness to sportowa gra dedykowana wyłącznie konsoli PlayStation 3 wyposażonej w kontroler ruchu PS Move. Tytuł oferuje cały wachlarz ćwiczeń, dzięki którym możemy poprawić naszą sylwetkę oraz samopoczucie.

 


Produkcja należy do popularnego gatunku gier sportowych, w których gracz jest zmuszony do intensywnego ruchu. Aby pograć w Move Fitness niezbędne są dwa kontrolery ruchu PS Move, po jednym na każdą dłoń. W ten sposób specjalna kamera znacznie dokładnie rejestruje nasze ruchy, które następnie przenosi do wirtualnego świata gry.

 


Move Fitness mamy do wykonania ponad dwadzieścia pięć różnorodnych ćwiczeń. Amatorzy gier wideo mogą zrzucić zbędne kilogramy wykonując „pajacyki”, rzucając piłkami do kosza czy boksując worek treningowy. Dzięki informacjom widocznym na ekranie łatwo możemy dowiedzieć się ile kalorii spaliliśmy. Wirtualny trener kontroluje nasze postępy w grze i poleca nam kolejne ćwiczenia, które powinny pomóc nam w osiągnięciu idealnej sylwetki. Co więcej, gra zawiera specjalne opcje pozwalające na stworzenie własnego programu ćwiczeń.

 

Zobacz wideo:

 


dodaj komentarz »
Marta | data: 2016-07-05 08:26 | Ocena: 5
Gra na Move\'a
Moja pierwsza gra na Move\'a. Świetna zabawa, szczególnie na imprezach. Pokochałam taką rozgrywkę, chociaż to mój mąż z reguły gra na konsoli a nie ja. Super!
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne