Jesteś na: Strona głównaTowar MotorStorm Apocalypse PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

MotorStorm Apocalypse PL

Platforma:
PS3
Stan:
Kod towaru:
MOTORSTORM APOCALYPSE_PS3_U_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
39.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

MotorStorm Apocalypse jest kolejną odsłoną serii gier znanej wyłącznie posiadaczom konsol Sony. Za projekt i produkcję odpowiedzialne jest ponownie Evolution Studios. Tym razem przyjdzie nam się zmierzyć w emocjonujących wyścigach na terenach miast dotkniętego nieszczącym kataklizmem. Dzięki temu rozgrywka stanie się jeszcze dynamiczniejsza i bardziej ekscytująca niż dotychczas.

 

 

W czasie rozgrywki przenosimy się do metropolii, która w wyniku potężnego trzęsienia ziemi zostali ewakuowani poza granice miasta. Nie oznacza to jednak, że aglomeracja pozostała pusta – na jej terenach pozostali szaleni kierowcy, którzy uznali, że taka sceneria jest idealna do ulicznych wyścigów. Szaleństwo jest tym większe, że kataklizm wcale nie ustał i dalej jest niezwykle niebezpieczny dla pozostałych tam osób. W trakcie wyścigów będziemy mieli do czynienia z powtórnymi wstrząsami, powalanymi budynkami oraz innymi sytuacjami, które będą zmieniać naszą trasę.

 

 

Gra MotorStorm Apocalypse oferuje możliwość modyfikowania wyglądu pojazdów. Edytor jest rozbudowy i pozwala na zmianę wzorów, widocznych części samochodu, jak również zmianę kształtów. W trakcie rozgrywki zdobywamy punkty, które następnie pozwalają awansować na wyższy poziom. Dzięki temu możliwe jest nabywanie nowych umiejętności – poprawę sterowności, zwiększenie szybkości czy też możliwości atakowania innych przeciwników.

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne