Jesteś na: Strona głównaTowar MINECRAFT PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
PS3
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

MINECRAFT PL

Wydawca:
Platforma:
PS4
Stan:
Kod towaru:
MINECRAFT_PS4_N_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
109.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Szczegóły

Minecraft to szalenia popularna gra survivalowa z otwartym światem od studia Mojang AB. Gracz wciela się w postać, której głównym zadaniem jest budowanie oraz niszczenie obiektów w generowanym losowo świecie gry. Rozgrywka urozmaicona jest przez masę pobocznych aktywności, w tym również przez walkę z niebezpiecznymi potworami oraz pozyskiwaniem trudno dostępnych i rzadkich surowców.

 

 

Gra należy do sandboksów, czyli gier z otwartym światem. Gracz nie ma z góry narzuconego celu, a jego wyznaczeniem zajmuje się gracz. Zostajemy przeniesieni do wirtualnego świata, w którym musimy przetrwać. W trakcie eksploatacji dostępnego świata mamy możliwość zbierania bloków z różnych materiałów, które następnie można wykorzystać do budowy lub wytwarzania przedmiotów. Stylistyka gra mocno wyróżnia się na tle innych produkcji – gra zbudowana jest z bloków, które nadają grafice oldskulowego wydźwięku.

 

 

Mechanika rozgrywki jest nieskomplikowana i mocno uproszczona. Dzięki temu jest to tytuł idealny zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Mamy możliwość grania w dwóch różnych trybach. W klasycznym możemy swobodnie stawiać konstrukcję i poświęcić się budowaniu coraz większych obiektów. W trybie survivalu noc będzie wielkim zagrożeniem, któremu będziemy musieli stawić czoła. Gra oferuje tryb wieloosobowy, w którym możemy spotkać się z innymi graczami i wspólnie wznosić coraz większe i bardziej wyszukane konstrukcje.

 

Zobacz wideo:

 


wersja językowa POLSKA
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne