Jesteś na: Strona głównaTowar MICRO MACHINES WORLD SERIES PL
PRODUKTY DNIA
  
Xbox 360
MEDAL OF HONOR EN
MEDAL OF HONOR EN
niedostępny
PC
WRC 6 PL
WRC 6 PL
niedostępny
Xbox 360
HAWX 2 PL EN
HAWX 2 PL EN
45.00 zł
PS3
GOD OF WAR 3 PL
GOD OF WAR 3 PL
niedostępny
wymień lub sprzedaj grę
nowość
PS4Xbox one
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

MICRO MACHINES WORLD SERIES PL

Platforma:
PC
Stan:
Kod towaru:
MICRO MACHINES WORLD SERIES_PC_N_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
119.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

 

Legenda powraca! Micro Machines World Series łączy porywające szaleństwo mikro pojazdów wyścigowych z epickimi pojedynkami w interaktywnych lokacjach zwykłego domu! Chwytaj za wyrzutnię NERF, unikaj zatorów i szykuj się na miniaturowe szaleństwo z innymi graczami!  

 

OFICJALNA LICENCJA HASBRO: NERF, G.I. JOE, GŁODNE HIPCIE i OUIJA

 

Cechy gry:

  • LEGENDARNE LOKALIZACJE: Micro Machines World Series oferuje 10 torów wyścigowych i 15 aren pojedynkowych, w tym kultową kuchnię i stół bilardowy oraz wiele nowych lokacji i aren, takich jak ogród i warsztat.
  • JEDNA KANAPA LUB ONLINE: Wyścigi dla 4 graczy przy jednej konsoli, pojedynki online do 12 graczy, tabele liderów, regularne wyzwania / konkursy, sezony, playlisty, różne dywizje i jeszcze więcej!

  • KLASYCZNE MINIATUROWE WYŚCIGI: Wyścigi Micro Machines dla purystów, włącznie z trybem eliminacji! Ogromna różnorodność broni, interaktywne tory i unikalne skórki, markery zabójstw i animacje zwycięstwa do zdobycia!
  • INTERAKTYWNE ELEMENTY: Dzięki teleportom, katapultom, czy wielkim wentylatorom  zabawa jest jeszcze lepsza, a każdy wyścig niepowtarzalny!
  • POJAZDY Z MOŻLIWOŚCIĄ PERSONALIZACJI: Szereg niesamowitych miniaturowych pojazdów, każdy z własnym wyjątkowym uzbrojeniem i umiejętnościami, oraz ogromne możliwości personalizacji!

  • ZUPEŁNIE NOWE TRYBY POJEDYNKÓW: Do 12 graczy na ogromnych arenach, różne tryby, które udowadniają, że wykolejenie przeciwnika jest tak samo satysfakcjonujące jak wygranie wyścigu!
  • ROZGRYWKA ZESPOŁOWA: Połączcie siły i rzućcie wyzwanie przeciwnikom!

 

Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne