Jesteś na: Strona głównaTowar MEDAL OF HONOR EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja
PS3
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

MEDAL OF HONOR EN

Wydawca:
Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
MEDAL OF HONOR_X360_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
35.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

Medal of Honor jest grą, o której słyszał raczej każdy wielbiciel komputerowych produkcji. Jest to gra, za którą odpowiedzialne jest studio Electronic Arts i której pierwsza część ujrzała światło dzienne już w 1999, gdy pojawiła się na konsoli PlayStation. Tym razem gracze będą mieli możliwość wzięcia udziału w konflikcie odbywającym się w czasach współczesnych. Za produkcje gry tym razem zabrały się dwa studia deweloperskie: EA Dice odpowiedzialne za dynamiczną rozgrywkę trybu wieloosobowego oraz EA Los Angeles, które zatroszczyło się o część gry, przeznaczoną dla graczy pojedynczych. Wydarzenia przedstawione w tej części mają miejsce w Afganistanie, gdzie gracz będzie miał okazję kierować żołnierzami należącymi do dwóch głównych oddziałów.

 

 

Jedna z dwóch grup to U.S. Rangers. Pewni swoich działań żołnierze, którzy nie zważając na nic, bez skrupułów podejmują się każdej walki, siejąc spustoszenie wśród wszelkich wrogów. Tier 1 to druga grupa. Jest ekipą od antyterrorystycznych, precyzyjnych działań. Każdy ich ruch jest przemyślany od strony strategicznej – nie ma miejsca na jakąkolwiek pomyłkę. Dzięki zastosowaniu tak dwóch różnych od siebie sposobów rozgrywki, będziemy mogli cieszyć się przez długi czas różnorodnością misji, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. A te składają się głównie ze specjalnych operacji militarnych, które odwzorowane są na podstawie autentycznych wydarzeń, mających miejsce w dzisiejszych czasach na całkiem ogromną skalę.

 

 

W tej odsłonie gracze będą mogli usiąść na kierownicą quada, prowadzić ostrzał dzięki samolotom bezzałogowym oraz atakować wrogów z pokładu śmigłowca wojskowego. Zróżnicowana rozgrywka z pewnością zapewni różnorodność doznań nawet najbardziej wymagającym graczom, a wielbiciele internetowych bitew z pewnością nie będą mieli powodów do narzekań.

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne