Jesteś na: Strona głównaTowar MASS EFFECT PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

MASS EFFECT PL

Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
MASS EFFECT_X360_U_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
29.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Mass Effect to fabularna gra akcji w klimatach science-fiction z elementami RPG. Stworzona została przez studio Bioware, które na swoim koncie ma takie tytuły jak Star Wars: Knights of the Old Republic, Neverwinter Night czy Baldurs Gate. Akcja gry przenosi nas do roku 2183. Są to czasy ekspansji kosmicznej, gdy ludzie są w stanie podróżować pomiędzy planetami i nawiązywać kontakt z obcymi cywilizacjami. Ludzkość zmuszona jest zadbać o swoje interesy i strzec się przed zagrożeniami niedawno poznanego świata. Gracz wciela się w postać komandora Sheparda, który zostaje pierwszym ludzkim Widmem. Jest to elitarna jednostka skupiająca strażników ładu i porządku w galaktyce. Na starcie przydzielone zostaje nam zadanie – odnaleźć i powstrzymać Sarena, byłego członka oddziału.

 


W trakcie rozgrywki gracz ma możliwość kontrolowania nie tylko komandorem, ale całą drużyną. W czasie wydarzeń będziemy w stanie skompletować swój własny oddział, który staje się załogą statku SSV Normandia. Twórcy zadbali o zapewnienie zaawansowanego systemu dowodzenia drużyną. Rozwiązanie to wspomaga walkę i pozwala na taktyczne podejście do toczonych bitew. Każdy członek oddziału może mieć unikalne zdolności i wyposażenie wspomagające cały oddział. Do użytku gracza poza statkiem kosmicznym dostajemy również pojazd bojowy Mako. Za jego pomocą możliwa jest eksploracja niezamieszkałych planet.

 


Duży wpływ na rozwój fabuły mają interakcje z postaciami niezależnymi. To w jaki sposób prowadzone są dialogi ma wpływ na to jak będzie wyglądała rozrywka. Gracz musi podejmować decyzje, które mają swoje następstwa i konsekwencje.

 

Zobacz wideo:

 


Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne