Jesteś na: Strona głównaTowar MAFIA 3 PL
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
nowośćpromocja
PCXbox one
DOSTĘPNE RÓWNIEŻ NA

MAFIA 3 PL

Platforma:
PS4
Stan:
Kod towaru:
MAFIA 3_PS4_U_PL
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
59.00 zł 249.00 zł
kup teraz
kup teraz

Opis

PRZEWIDYWANA DATA PREMIERY ORAZ WYSYŁKI 7.10.2016 R

Jest rok 1968. Reguły uległy zmianie. Po latach w Wietnamie Lincoln Clay zrozumiał, że rodzina to nie osoby, z którymi przychodzi się na świat, ale ci, dla których przelewa się krew. Po powrocie do New Bordeaux musi odbudować swoje życie.

 

Chce uciec od swojej przeszłości i zacząć nowe życie jednak kiedy jego mafijna rodzina zastępcza zostaje zdradzona i zamordowana przez włoską mafie postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Lincoln tworzy nową rodzinę na zgliszczach poprzedniej i krok po kroku mści się na swoich wrogach.

 

Na szczyt dostanie się dzięki odpowiedniej ekipie, umiejętności podejmowania trudnych decyzji i uciekania się do przemocy. Brutalne bijatyki, intensywne strzelaniny i szalone pościgi.

 

 

Cechy Gry

 

  • NOWE BORDEAUX, FIKCYJNA WERSJA NOWEGO ORLEANU Z ROKU 1968 - Rozległy, zróżnicowany i ponury świat rządzony przez mafię i skorumpowanych urzędników. Atmosferę epoki podkreśla dopracowana oprawa graficzna i dźwiękowa.
  • GROŹNY ANTYBOHATER Z PRZYPADKU - Wciel się w Lincolna Claya, osieroconego weterana wojny wietnamskiej, który chce się zemścić na włoskiej mafii za brutalne zabójstwa członków czarnej mafii – najbliższej rodziny, jaką kiedykolwiek miał.
  • MŚCIJ SIĘ PO SWOJEMU - Wybierz styl gry. Możesz załatwiać sprawy za pomocą brutalnej siły ognia lub wykorzystać wojskowe szkolenie Lincolna i zebrane informacje do pokonania włoskiej mafii.
  • NOWA RODZINA NA PROCHACH STAREJ - Buduj własne imperium, decydując, którego z poruczników nagrodzisz, a którego zdradzisz...

Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne