Jesteś na: Strona głównaTowar MADDEN NFL 06 EN
PRODUKTY DNIA
wymień lub sprzedaj grę
promocja

MADDEN NFL 06 EN

Wydawca:
Platforma:
Xbox 360
Stan:
Kod towaru:
MADDEN NFL 06_X360_U_EN
Wersja językowa:
Oceń:0.00
Skomentuj
Ilość:
19.00 zł
niedostępny
kup teraz

Opis

Kolejna odsłona najsłynniejszej trójwymiarowej serii sportowej traktującej o futbolu amerykańskim. Gra bazuje na zasadach wyłączności na zawodnikach i stadionach największej amerykańskiej ligi tej dyscypliny – National Football League (NFL). Główną zmianą w tegorocznej edycji jest, oprócz drastycznie poprawionej oprawy wykorzystującej możliwości nowej generacji konsol, nowy system ataku. Główny rozgrywający, zwany quarterbackiem, posiada swoje pole widzenia określone parametrami danego zawodnika. W polu tym możliwe jest wykonanie precyzyjnych podań do zawodników swojej drużyny unikając jednocześnie przechwycenia piłki przez obronę przeciwnika. Wszystko to ma na celu usprawnienie ataku, polegającego na przesuwaniu piłki ku krańcowi boiska po stronie zespołu oponenta. Na pole wpływ ma także śledzenie piłki przez zawodnika wzrokiem. Eliminuje to tym samym dość często krytykowany błąd „ślepych przechwyceń”, gdzie gracze łapali piłkę, której teoretycznie nie mieli prawa widzieć i złapać.

 

 

Rozbudowano także otoczkę rozgrywki w trybie gry dla jednej osoby – NFL Superstar. Kreujemy w nim swojego zawodnika nie tylko od strony sportowej, ale także jego wizerunek i zachowanie poza boiskiem. Możemy m.in. zatrudnić agenta, który będzie załatwiał nam role filmowe i kontrakty reklamowe, zrobić sobie tatuaż czy wybrać fryzjera.

 

 

Autorzy poszli z projektowaniem oprawy w stronę transmisji telewizyjnych, co objawia się między innymi dziesiątkami skryptowanych scenek bazujących na schematach znanych z prawdziwych boisk czy realistycznie przedstawionych powtórek, podczas których daną sytuację analizuje John Madden – gracz uważany za jednego z najlepszych w historii tego sportu. Miłym dodatkiem jest także show radiowy, zawierający wypowiedzi dzwoniących doń ludzi oraz wycinki z audycji Tony Bruno Show. Opcją istotnie zwiększającą żywotność jest także, poza zwykłym trybem gry wieloosobowej na jednej konsoli, możliwość gry po sieci.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6122

 

Zobacz wideo:

 


TOP10
PC
139.00 zł
2
PS4
niedostępny
3
PS4
niedostępny
4
PC
119.00 zł
5
PS4
niedostępny
8
PS3
niedostępny
9
Xbox 360
niedostępny
10
Nasze sklepy stacjonarne
Nasze sklepy stacjonarne